2752
2734
عنوان

می‌خوام برم مطب استادم و بهش ابراز علاقه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2401 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی؟؟؟؟؟

میگم متوجه نشدی چرا کسایی که قبلا رفته خواستگاری چرا جواب رد بهش دادن با توجه به این که موقعیت اجتماعیش خوب بوده و این که چرا ماجرای خواستگاری رفتنش رو تو کلاس تعریف میکنه نکنه منظوری داره

میگم متوجه نشدی چرا کسایی که قبلا رفته خواستگاری چرا جواب رد بهش دادن با توجه به این که موقعیت اجتما ...

والا نمیدونم خب شاید توافق ندارن 

تاحالا دقت نکرده بودم

والا نمیدونم خب شاید توافق ندارن  تاحالا دقت نکرده بودم

یکم راجع به اش تحقیق کن دختر چون این مورد هم متخصص و هم استاد دانشگاه شرایط خیلی عالی داره و خیلی جای تعجب داره خودش از خواستگاری رفتنش سر کلاس تعریف میکنه شاید علتی داره

من چمیدونم😓😓😓😓

خخ..هروقت رفتی.نتیجه رو بهمون بگو.من خیلی خجالتی بودم ی بار تو عمرم عشقم ابراز کردم بهم گفت هیچوقت عاشق نشو.عشق سمه.نزار عشق تو زندگیت تصمیم بگیره.دیووته نمیدونست دوسش دارم.😓😓جواب داد تگمون کنیا

مرسی ینی هرکی زیر ۲۲ هس هورموناش قاطی پاتیه😓

من خودم تا قبل 24سالگی هفته ای ی بار عاشق میشدم الان هر بازیگر خواننده فوتبالیست بگی من عاشقش بودم ی مدت.. هورمون دیگه لامصب😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کسی تو زندگیش نیست هی راجب خاستگاری رفتنو شکست خوردنش میگه البته غیر مستقیم خیلی دلش  میخواد ...

مگه چشه ک زن نمیدن میگی قیافش خوبع پزشکم هس اگه ادم خوبیم باشه سالمم باشه براش صف میکشن پیدا کن پرتقال فروش را

خب احتمالا تو بلوغ دیررس داشتی 

ن خداییش از 18به اینور دیگه عشق مجازی نداشتم 

😂😂😂ولی اونایی ک فک میکردم واقعا دوس دارم خودم میزدم کات میکردم تا 24..دلمو میزدن😂😂😂خداروشکر پسر نشدم.. فک کنم از اون دررو ها میشدم😕😕😂😂

بنظرت چه علتی داره؟

واقعیتش من در شان یک استاد با این درجه علمی نمیبینم بیاد سرکلاس صحبت کنه یا شخصیتش انقد ساده و صمیمیه یا منظور خاصی داره در کل رو این موضوع دقیق شو

علت جواب رد دادن کسایی که خواستگاری رفته هم با تحقیق و این که روی حرفاش دقیق شو خودش تا حد تعریف میکنه از این موارد

2706