2733
2739
عنوان

می‌خوام برم مطب استادم و بهش ابراز علاقه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 134 پست

ببین اگه جدی عاشقی برو جلو مخ زنی... من خودم ی درسی داشتم ک استاد اکثرا خارج بود استاد کمکی دانشجوی دکترا داشت... باهاش ی مدت دوست شدم 😂😂😂ولی ترم تموم ک شد کات جانانه کردم دلمو زد خب😰😰😰درس ترم بعد از اینا ک 1و 2داره باید دو هم بهمون استاد برداشت منو انداخت نکبت 😕😕😕😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خا خداروشکر بعد از تست نیمه گمشده تعداد زیادی پیداش کردی 😂

آره... شوهرم آروم خیلی وخجالتی.. زدن مخ اینم چند ماه زمان برد.. لعنتی تابلو بود دوستم داره ولی هیچی نمیگفت آخرش هم ی روز مونده به عید گفت میشه بریم کافه.. گفتم چرا بریم؟ 😀گفت ببخشید عذرخواهی میکنم منظور بدی ندارم جسارت کردم.. انقد خندیدم 😂😂😂😂😂اسکول

الان دو سال یاشیاد بیشتر سه سال میگذره از اون ماجرا ولی من پشیمونم هنوز.ازدواج کردم و بچه دارم ولی ه ...

اگه هم نمیگفتی بازم پشیمون بودی ک چرا نگفتی

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
اگ نمیگفتی هم همیشه تو فکرش بودی بنظرمن ارزششو داشت

شاید ولی الان پشیمونم که گفتم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
همسرتون استاد بود؟

بله 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706