2733
2739
عنوان

انقباض رحم در ماه هفتم

5527 بازدید | 13 پست

توروخدا بگید اینا انقباض هستن و لازمه برم بیمارستان 

از دیشب شکمم سفت شده بود هرازگاهی شل میشد دوباره سفت میشد طوری که نمیتونستم تکون بخورم موقع سفتی شکمم، الان دوباره دوقدم راه میرم شکمم سفت میشه اما وقتی دراز کشیدم خوبه 

کمردرد و درد پریودی هم دارم ب جز شل و سفت شدن شکمم 

اره بروبیمارستان منم اونجوری بودم.انشالله که عادی باشه 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ب نظرم برو بیمارستان

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

استراحت کن و پیش دکترت هم برو یا اینکه تماس بگیرعزیزم دعابخون و برات دعامیکنم انشالله چیزی نیست

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید

شبیه انقباض مخصوصا اینکه با درد هم همراهه برو بیمارستان نوار انقباض میگیرن و بررسی میکنن مشخص میشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

منم این مدلی بودم رفتم گفتن ممکنه زایمان زودرس بکنی دهانه رحمم کمی باز شده الان استراحت مطلقم و امپول و قرص داده...برو حتما عزیزم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

البته من دردم داشتم طوری ک وقتی میگرفت تمام تنم خیس اب میشد و رنگ میپرید..بخدا الان تا یذره دردم میگیره اشکم در میاد انقدر ک خودمو و دخترمو تو بیمارستان اذیت کردن ...من از قبلش درد لگن و واژن داشتم بهش بی اهمیت بودم نگو اینا علامتای اولیش بود ..

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌