2733
2734

دوهفته پیش به دلیل بارداری پوچ کورتاژ شدم دیروز جواب پاتولوژی را گرفتم که متوجه شدم نوشته مول جزیی بوده اومدم سایت راجع به بارداری مولارخوندم  خیلی ترسیدم .این دیگه چه بلایی بود تورو خدا هرکی اطلاعات یا تجربه ای داره بیاد بگه .راسی من تو بادداری اصلا تهوع وخونریزی نداشتم تو سنو هم فقط گفتن جنین تشکیل نشده وپوچه .الان پاتولوژی گفته مول دارم دق میکنم .تاشنبه که برم پیش دکترم روانی میشم چون یه جا خوندم بعضیا شیمی درمانی شدن به خاطر بافت مول کامل ازبین بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عکس از جوابت میفرستی منم باید دو هفته بعد برم بگیرم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

سلام عزیزم 

نگران نباش

منم بارداری مولار داشتم

باید ازمایش بتا بدی تا بتا صفر بشه

چقدددر نگرانی کشیدم 

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
انشالا کار به اونجاها نکشه عزیزم من زیاد اطلاعات ندارم ولی مول چیز کشنده و خطرناکی نیس

اگه درمان نشه و خارج نشه کشنده هست الیته ایشون کورتاژ کردن و درآوردن حالا یا شیمی درمانی برای تکمیل درمان نیاز داره یا بنا به تشخیص دکترش نیاز نداره 

2706