2733
2739

یکی از دوستان گفت براش تاپیک بزنم.دخترش اخیرا خیلی تغییر کرده.دیگ دستشویی نمیره تو.خونه دستشویی میکنه بعد شلوارشو میندازه رو بخاطری خشک میشه بپوشه

اخلاقاش عوض شده خیلی خیلی

همش خودشو. با من مقایسه میکنه میشینه گریه.میگنه ک تو این لباسو میپوشی من اینو.میپوشم من میرم ارایشگاه ناراحت میشه تا ب ی بچه نگا میکنم حرف میزنم.میشینه بد بچه رو ب من.میگ هی میگ با هعیچ کس حرف نزن غذا نمیخوره هیچی بهش میگم.موهات میریزه میگ برام اصلا مهم نیس بهش میگم من غصه میخورم اگ غذانخوری مریض شی میگ.چیکارکنم

اگه میدونید لطفا کمکش کنید ممنون

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اونجاش که شلوار جیشی رو میندازه رو بخاری تا خشک شه😱😱😱

بگو ببرش پیش مشاور

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
2738
اصلا دلم نمیخواد اینو بگم ولی نکنه تجاوز شده ب دختره؟؟

نمیدونم من

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
حتما بره روانپزشک خوبی رو ببینه. لطفا اینجا تو مسائل به این مهمی نظر نخواهید. اگه کسی اشتباه راهنمای ...

منم بهش گفتم ببرش پیش روانشناس میگه خیلی نگرانم تاپیک بزن ببینم بقیه نظرشون چیه

ایجان..مامان باباش تو خونه باهاش بازی کنن و بشینن با هم نقاشی بکشن همش بهش ابراز احساسات کنن و بگن خیلی دوست داریم و وقت بیشتری براش بزارن..من دخترم یه کوچولو بد اخلاق شده بود این کارارو کردم خیلی خیلی خوب شد

میگه تا حالا رابطمونو ندیده بهش تجاوز هم نشده فقط اخرین بار میگفته خواب گرگ دیده ترسیده

2706