2737
2734

بچه ها کسی بلده بالش بارداری سفارش دادم دیگه نیازی ندارم بهش😢 چه جوری سفارشمو کنسل کنم 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
نمیدونم والا مگه برگشت بزنی وقتی اومد لعنتیا از جمعه سفارش دادم نمیارن سفارشامو

اخخ کسی خونم نیست تلفنی کنسل کنم جواب میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو تو سایت دیجی کالا

وارد حسابت بشو

بعد برو تو قسمت سفارشا

بعد قشنگ زده کنسل کردن

هم بزنی روش پیامش برات میاد و کنسل میشه

ولی حتما باید تو سایتش بری

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش
اخخ کسی خونم نیست تلفنی کنسل کنم جواب میدن

اینو انجام بده من دیروز کنسل کردم راحت.....

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش
برو تو سایت دیجی کالا وارد حسابت بشو بعد برو تو قسمت سفارشا بعد قشنگ زده کنسل کردن هم بزنی روش پ ...

بزار برم ببینم پیدا نکردم با عکس راهنماییم میکنی 

2738
بزار برم ببینم پیدا نکردم با عکس راهنماییم میکنی 

آره

پولم واریز بکنی دوباره بهت برمیگرده سره یه روز

البته باید شماره کارتی که به اسم خودته و بااون اسم وارد دیجی کالا شدی رو تو قسمت اطلاعاتت وارد کنی

پولم واریز بکنی دوباره بهت برمیگرده سره یه روز البته باید شماره کارتی که به اسم خودته و بااون اسم و ...

اره پیداش کردم بعد لغو زدم پیامش اومد مرسی عزیزم

اره پیداش کردم بعد لغو زدم پیامش اومد مرسی عزیزم

خواهش میکنم عزیزم

برام منم دعا کن مامان شده باشم این ماه😍😍

خواهش میکنم عزیزم برام منم دعا کن مامان شده باشم این ماه😍😍

عزیزم انشالله که مامانی 

تو برام دعا کن بتونم راحت سقط کنم

2706