2752
2734
عنوان

سلام میشه راهنماییم کنید

2 بازدید | 10 پست
بچه خاهر شوهرم اومد خونه مون پوشک نداشت بی انصاف چیزی نگفت جیش کرد رو قالی در حد 10قطره خودش میگفت اگه دستمال خیس کنی بکشی تمیز میشه ودیگه نجس نیست ولی باورم نمیشه کسی دراین مورد چیزی میدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بادستمال پاک نمیشه یاباید بشوری یا یه ظرف بذار زیر فرشت با یه پارچی چیزی چند بار آب بریز اینجوری پاکه. چه آدمای بی فکری پیدا میشن

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

همون کاری که گفتم بکن چند بار آب بریز وآبشو عوض ون

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان