2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مدت سه ماه به طور مداوم فطره ویتاگنوس 40 قطره صبح ناشتا

40 قطره شب قبل خواب بخورید صد در صد نتیجه میگیرید به احتمال خیلی زیاد سر یک ماه نتیجشو میبینید،

ی مورد دیگه هم پیاز درمانی کنید 

رد خور نداره که با این دو تا روش حتما به نتیجه میرسید

2728
2738

سلام خانومای عزیز- قرص فرتیل اید هم برای مردان هست هم برای زنان البته قرص های مردان با زنان جدا هست روش نوشته برای زنان یا برای مردان. من یه دوره استفاده کردم واقعا عالی بود و بعد شش ماه همون یه دوره نتیجه گرفتم. الان حدود شصت تا قرصش برام مونده. خودم 800 تومن خریدم اونم با بدبختی پیدا کردم. اگر کسی خواست پیام بده عکسشو بفرستم تارخ هم تا 2023 داره

قرص فرتیل اید زنانه میگن خیلی خوبه اون بخو رم برای افزایش وتحریک ورفع تنبلی تخمدانها

فرتیل اید قرص خوبیه ضرری هم نداره چون مکمل و تقویتی من خودم تبلی تخمدان دارم دو دوره مصرف کردم روزی دو یا سه تا باید بخوری

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
سلام خانومای عزیز- قرص فرتیل اید هم برای مردان هست هم برای زنان البته قرص های مردان با زنان جدا هست ...

زنونه یا مردونه

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2706