2737
2734
عنوان

دندون مصنوعی متحرک

2461 بازدید | 38 پست

دندون بالام نمیدونم دندون چنده خیلی وضعش خرابه، احتمالا مجبورشم بکشم 

هزینه کاشت گرونه برام، کسی تجربه استفاذه از دندون مصنوعی تک متحرک داره؟ میشع بگین راضین؟ بقیه متوجه میشه دندون خودت نیس؟ 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر کار بلد برو درستش کن.هیچی دندون خودت نمیشه. اونم اگه بزاری کسی متوجه نمیشه اصلا. فقط موقع مسواک باید درش بیاری تمیز کنی. بعضی ها در نمیارن همینطور مسواک میزنن.ولی بعد گزاشتنش بعد ی مدت لثه اون قسمت چون فشار میاد میره پایین که دیگه نمیونی ایملنت کنی. تا جایی که میتونی درستش کن

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
2738
دکتر کار بلد برو درستش کن.هیچی دندون خودت نمیشه. اونم اگه بزاری کسی متوجه نمیشه اصلا. فقط موقع مسواک ...

دکتری ک میرم کارش عالیه 

من چن ماه پیش رفتم عصب کشی کرد، گفت دوماه دیگ بیا برای روکش بزارم چون بدنه هیچی نداره 

ولی من سهل انگاری کردم نرفتم الان یکم 

تا شنبه هم دکتر نیس 

ب نظرت مجبورم بشم بکشم؟ 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
چطوری؟ میشه بیشتر توضیح بدی لطفا؟ 

دو دندون اطرافشو میتراشن بعد اون دوتا دندونو پایه میکنن که بتونن برای دوندونی که میخوای بکشی ی دندون مصنوعی بزارن در اصل دو تا دندون سالمت مثل پل میشن برای دوندون نداشتت ولیی اشتباه محضه نکن چون بعد یمدت اون دوتا رو هم از دست میدی

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
2706