2737
2734

میخوام بدونم این مساله چه تاثیری رو زندگیتون گذاشته و چه جوری مدیریتش میکنید

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیادی قانعش میکنم تو هر مسیله ای جوری که بعدا باکسی حرف بزنه یا چیزی کلا حرفای منو میزنه و قبول کرده🤭🤭

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

من به روی خودم نمیارم یعنی شش دونگ حواسم بهش جمعه ولی به روش نمیارم که حواسم بهت هست . اگر باهوشی نیازی نیست ما بهتون بگین خودتون راهش رو پیدا می کنین

روتین زندگیم برام مقدسه .پاش وایمیستم
2738

من نیزی ندارم ثابت کنم ازون باهوشترم . مهم نیست اصلا هستم دیگه . باهوش که نشون نمیده باهوشه . کار خودشو زیر زیرکی می کنه و یا طرفش رو به کاری خودش صلاح میدونه وادار می کنه با هوشش بدون اینکه طرف بفهمه 

روتین زندگیم برام مقدسه .پاش وایمیستم

دیشب سر همین مسئله دعوامون شد .. مامانم گف فاطمه کوچیک بود میومد کنار من تابلو فرش میبافت منم ب جاش براش النگو خریدم .. ب مامانم گفتم میای دوباره ببافیم اونجا کلی منو مسخره کرد .. من باورم نمیشه تو بتونی ببافیو یه شال گردن نتونستی بببافی درحالیکه شال گردن بافتم نپوشید گف رنگشو دوس ندارم ولی خیلی خوشگل شده بود منم از رو لجم شکافتمش ..اومدیم خونه خیلی دعوامون شد .. همیشه منو مسخره میکنه همش پیش همه میگه من همه کاری بلدم . عقده داره .. خیلیم عقده داره از دیشب تاحالا اعصابم خورده .. باراولش نیس . یا صورت کسیو بند میندازم یا هرررکاری میکنم فقط مسخره میکنه

من به روی خودم نمیارم یعنی شش دونگ حواسم بهش جمعه ولی به روش نمیارم که حواسم بهت هست . اگر باهوشی نی ...

اخه مشکل اینه جدیدا شوهرم در مقابل حرفای من مقاومت میکنه میگه تو همه چی تصمیم گیری با توا 

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2706