2733
2734
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389309 بازدید | 1414 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهشید جان دلم بخواد بیشتر بشناسمت توی خصوصی برات پیام میزارم اگر بشه به غیر از نی نی سایت ارتباط داش ...

ممنون گلم .ایشاله در خصوصی با همین نام کاربریم با هم در ارتباطیم .  

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
عزیزم من از دیشب در جریان هستم ..چون به ما خیلی ریپلای شده تو این تاپیک .به این دوست مونم ...شاید ما ...

خواهش میکنم شما چیزی نگفتید که عذرخواهی کنید اون دوستمون اشتباها ریپلای کرد منم اشتباه متوجه شدم.قصد توهین و بی ادبی هم به هیچکس نداشتم و ندارم.موفق باشید🌷

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2731
دیگه برداشت بردو خوابیدیم بعدم هال یبییخخخخ به شوهرم گفتم پتو که نیست من سردمه شوهرم گفت شوفاژو ز ...

من جات بودم میرفتم میچسبیدم به شوهرم بغلش میکردم تا صب همونجوری ببینه حرصش دربیاد😂😂😂😂

وقتی حرفت را نمی فهمند سکوت بهترین حرف است
2738

همیشه میگن کسی که خواب باشه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده باشه نمیشه بیدارش کرد تا خودش نخواد. حکایت بعضی ها اینجا همینه . ترجیح میدم دیگه اطلاعتم  و تجربه م رو اینجا در اختیار کسی قرار ندم . ظاهرا نباید دلسوز بود ... 

شوهرمن بود جلوم انقد خجالت میکشید شبم نمیموند برمیگشت

چ فهمیده ست،، حالا درست آدم برا شکمش نمیره، اما ی جور احترام 

ن بابا شوهر من تازه هنوز راضی ک هیچیم ندن بهش بخوره، حالا وقتی میخوان بیان خونه ما توقع داره من همه چیز آماده کنم کلی هم خرید میکنه ک مبادا دهنشون ی لحظه نجنبه

چرا میاد با پروک س ی خیلی م سرعتش عالیه 

عزیزم کانالش و میگی بهم 😁

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
ممنونم عزیزم... ببین من نمیگم این بحثها سطح بالاست .میگم که وقتی اکثریت جامعه ی ما به این درد دچارن ...

اگه به حرفای استارتر توجه کنیم بیشتر از بی محلیو بی احترام شدنش توسط رفتار صاحبخونه آزرده س که اون عدسی و به چشمش اورده وگرنه اگه با روی خوش پذیرایی میشد شاید عدسیه موضوعی نمیشد که براش تایپیک بزنه البته این برداشت من از نوشته هاشون بود

عزبزم باید خیلی بخوری..مثلا روزی ۳ هزار ۴ هزار کالری

عجبببب حالی میده اینطوری😋😋😋😋هرچی دم دستت میرسه میخوری هررررچقد دلت خواست وااااای عالیههه😋😋😄😄😍😍😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706