2737
2734
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389309 بازدید | 1414 پست

یعنی خااااااک عاااالم تو سر اون آدمی ک عدسی میذاره جلو مهمون

گدای بدبخت

بگو بدبخت جمع کن ..انفدر جمع کن ببینم اخرش به کجا میرسی

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دست نزدم اومدم نشستم پیش شوهرم اینم اضافه کنم خواهر شوهرم دکترا داره تدریس میکنه شوهرشم پووول ...

مگه شعور به پول و مدرکه؟🤔😕

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2728
دیگه برداشت بردو خوابیدیم بعدم هال یبییخخخخ به شوهرم گفتم پتو که نیست من سردمه شوهرم گفت شوفاژو ز ...

وااا پتو ندادن؟😐😐راستش باور نکردم حرفتو

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من  فکر می کنم این تعریفا همش پر اغراقه. هم تو خوبی های مامانت اینا اغراق کردی و هم به خصوص تو بدی های خواهر شوهر. حسی که به من منتقل شد  تعریفها و رویا پردازی یه دختر کم وسن و سال هست از اتفاقات روز اون از شوهرت که به خاطر دیدن مادر زن مرخصی می گیره بعد سه ساعت میرید می رسید خونه مامان و کارت تو جیب شوهر و 4 ساعت تا خونه خواهر شوهر اونم بعد یکسال و نیم بی دعوت و ... همش رویا پردازیه و بس

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2738
سلام دوستم منم تو شیردهی داغون شدم یه نخ ازم مونده دلم لک زده برا اندام قبلم دخترمو از شیر گرفتم ازش ...

عزبزم باید خیلی بخوری..مثلا روزی ۳ هزار ۴ هزار کالری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سلام دوستم منم تو شیردهی داغون شدم یه نخ ازم مونده دلم لک زده برا اندام قبلم دخترمو از شیر گرفتم ازش ...

منم خیییلی لاغر شدم

داغووون

از خونه هم نمیتونم بیام بیرون برن باشگاه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
وعده های زیاد و پرکالری بخور  سیب زمینی آب‌پز بخور  سالاد با سس و ذرت فراوون دلستر بست ...

ذرت دوس ندارم بقیه شو هستم شدیدا.ممنون از راهنماییت راستی دوستم الان ۲۰روزی میشه دخترمو از شیر گرفتم ماشالله اشتهام خوبه اما هنوز چاق نشدم چرا؟ازمایش تیروئید و اینام دادم خداروشکر مشکلی نبوده

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون

من خودم هیچ وقت واسه شکم جایی نمیرم

اما اگه غذاشون ساده باشه بازم نحوه پذیرایش واسم مهمه

حتی اگه سیب زمینی اب پز باشه لااقل سبزی خوردن و ماست کنارش باشه

ادم احترام میخواد

این حرف هم واسم بی معنیه که میگن چرا گفتی بده و یه شب هزار شب نمیشه

چون خودم نهایت تلاشم رو واسم مهمونم میکنم

اصلا به مهمونداری توی فامیل خودم و سوهرم معروفم

بنابراین توقع دارم که جایی هم میرم احترام ببینم

طرف با دوتا دختر بزرگش دو روز اومده خونمون

شب اول سالاد الویه توپارک

صبحانه مفصل

میان وعده هم میز پر از تنقلات

ناهار هم خورشت سبزی و مرغ شکم پر

حالا ما رفتیم خونه اش

شام بردتمون هیات شام خوردیم

صبحونه زحمت کشیده اش از بیرون

بعدش رفته خوابیده

من با دوتا دختراش نشستیم

ناهار هم کوکو سبزی مونده تو یخچال با یه کاسه کوچولو سالاد و نون بیات

خب مسلما که بهم برمیخوره

دیگه برداشت بردو خوابیدیم بعدم هال یبییخخخخ به شوهرم گفتم پتو که نیست من سردمه شوهرم گفت شوفاژو ز ...

نهههههه   الکی میگی پتو بهتون ندادن این دیگه جز عجایبه 

خدایا بابت همه چی شکر   
البته همه خواهر شوهرا بد نیستنا ..شما خودتون زن داداش ندارین اگه جوابتون مثبته ینی اینکارارو باش میک ...

شوخی میکنه البته😂من یه دونه دارم کلا نه واسه اون بلکه واسه همه اینجوریم..خیلی کار به کار کسی ندارم 

2706