2752
2734
عنوان

خواهر شوهر پولدارم::برخوردوپذیرایی دیشبش🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 389320 بازدید | 1414 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنین چی بود!!!! عدسی!!!!!!!! با ترشی تازه بچش گفت مامان ترشی میخام از جلو با برداشت گذاشت جلو ...

😏😏😏😏😏نمیخوردیش دیگه 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2731
چرا بعصی وقتها اینجوری میشه؟

اره برمنم میشه ولی بعدش درست میشه الان برتوهم درست شد فک کردم تو این مدت گوشیم ایراد داره سریع پستمو پاک کردم نبینیش که دیدیش😁الحمدلله متوجه شدم مشکل از سایته نه گوشیم

شاید چون داماد رو مثل پسر خودشون میدونن😊😊😊

خب الان کارت میده فردا یه انتظار بزرگتر داره ازشون همه چی میانه خوبه

دوتا سقط داشتم خیلی افسرده شدم تا بالاخره فهمیدم باردارم دوباره امید گرفتم واسه موندن دخترم هم شیاف میرنم؛هم آمپول؛هم استراحت مطلقم میشه دعا کنید واسم بمونه سلامت بغلش کنم ممنون
خخخخخخ ب کدوم زبون تایپ کردی فک کنم باید برعکس خوند😁😁😁

چرووو خواهر

اخه میگه تو حین رانندگی هستم

میگم اینجور تایپ کردن یا باعث دور از جونت کشته شدن و تصادف خودت میشه

یا اینکه ما از انتظار میمیریم

اندرستند؟😁😁

فک کنین چی بود!!!! عدسی!!!!!!!! با ترشی تازه بچش گفت مامان ترشی میخام از جلو با برداشت گذاشت جلو ...

ازقبل بهش گفته بودید میرید؟من جلو خواهرمم روم نمیشه عدسی بذارم جدیا چون کلا ی جور بی احترامی میدونم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

خب زشته واقعا..آدم بهترینا رو واسه مهمون میخواد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706