2737
2739
عنوان

تاخیر 12 روزه 🙄🙄🙄🙄

5355 بازدید | 20 پست

سلام خانوما من 12 روزه پریود نشدم بی بی چک هم ی بار روز 5 ی بارم روز 7 زدم ومنفی بود هیچ علائمی هم ندارم هرازگاهی کمرم خفیف درد میکنه اوایلش حس میکردم میخام پریود شم ولی نشدم. چیکار کنم که پریود شم؟؟ بعد با این وضعیت یعنی من ماه پیش تخمک گذاری نداشتم؟ یا این ماه ندارم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوری شدده بودم دکتر امپول پروژسترون زد پریود شدم

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
2728
2738
شاید کیست داری

😥😥کیست جلوی پریودی رو میگیره؟ این ماه نزدیک تخمک گذاری زیر دلم خیلی درد میکرد فک میکردم داره تخمک آزاد میشه الانم هراز گاهی زیرشکمم تیرمیکشه. کیست باچی دفع میسه

باشه شما برواز بده منفی بود برو دکتر یا دارو میده پریود شی یا سونو میده برا وضعیت رحمت

چشم 😭😭 منتظر بچه بودیم چی فکر می‌کردیم و چی شد یه دردم ب دردام اضافه شد😥

چشم 😭😭 منتظر بچه بودیم چی فکر می‌کردیم و چی شد یه دردم ب دردام اضافه شد😥

منم لنگه خودتم

ی هفته عقب انداختم میترسم برم آز بدم منفی باشه بخوره توذوقم

ادم انگار این سردرگمی رو دوست داره

دل را قرار نیست،مگر در کنار تو💖
منم لنگه خودتم ی هفته عقب انداختم میترسم برم آز بدم منفی باشه بخوره توذوقم ادم انگار این سردرگمی ر ...

آره ته دلم میگم کاش بچه باشه با اینکه صد در صد مطمنم نیست. انشالله ک حداقل برا شما مثبت باشه 😍

آره ته دلم میگم کاش بچه باشه با اینکه صد در صد مطمنم نیست. انشالله ک حداقل برا شما مثبت باشه 😍

فدات شم

من که اصلا امیدی ندارم.میدونم برم آز بیام پریود میشم

دو سه روزه هی میگم نرم خودش میاد خبری نیست

گفتم دیگه امروز برم نبود امپول بزنم دوره بعدی قرصامو شرو کنم

دل را قرار نیست،مگر در کنار تو💖
2706