2733
2734
عنوان

شوهر غيرتي؟يا روشنفكر يا..

2532 بازدید | 119 پست

منظور از روشنفكر اينه ك حساسيت نداره روتون

حالا ر. صحبت با مرد ديگه

غيرتيم منظورم اين نيست ب حجاب خيلي گير بده و  ب زور بگه چادر...منظورم اينه رو صحبت و رفتار با مردا فوق العاده حساس و اينا باشه؟

كدومو دوس دارين؟ شوهرتون جزع كدوم دستست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی شک غیرتی 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2738

صددرصد روشنفکر

خودازاری دارم مگه? 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

روشنفکره

بنظرم کسی که با یه نفر ازدواج میکنه باید به عقل و شعور اون فرد اطمینان داشته باشه!پس نباید فکر کنه از اون یکی عاقل تره و بهش بگه با بقیه چطور رفتار کنه

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2706