2733
2739
عنوان

بیاین از دوران راهنمایی بگین خیلی باحال بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 43 پست
خیلی کله خر بودم نصف شب مامان بابام خواب بودن دوس پسرمو اوردم تو اتاقم😐😐😐😐فک ککککککنننننننننن خد ...

😂😂😂اون موقع افتخارهم میکردی حتما یکی منو اسکول کرده بودمنم می خواستم همچنین گوهی بخورم موفق شدم نخوردم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول راهنمایی بودیم، معلم ادبیاتمون اومد این ردیف تقلب کردید یه داغی بهتون بزنم.  همه امون ملک ...

🤣🤣🤣🤣

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731
یادش بخیر خخخخ معلم نمره کم دادبهم رفتم روصندلیش هم چسب دوقلوریختم هم سوزن گذاشتم...نشست روش اومد پ ...

بعدش چه طوربه صورتش نگاه میکردی وکاربسیارخوبی کردی افرین 😂😂😁

من جز درس از دوران مددسه ام خاطره ای ندارم

نصف عمرت یا کل عمرتو دادی به فنا

من تو دوران راهنمایی عاشق سرایدار مدرسمون شدم🤦‍♀️🤦‍♀️ جوون بود. خاک تو سرم کنن. یه کادو هم براش گر ...

اره به خدا شایدتنها تونبودی بیشترهم مدرسه ای هات اونو دوس داشتن 😂😂😂

قرص آهن میدادن رژ نداشتیم اونا رو خیس میکردیم میکشیدیم ب لبامون عین اسکولا😂

توی مدرسه بند و موچین میاوردیم یکی وارد بود همه رو اصلاح میکرد😂

خدا ازم نگذره با چندتا دوست شده بودم اسموک میکشیدم با هم اونم توی مدرسه!😐 با همون بو میرفتیم سر کلاس🤦‍♀️

تو مدرسمون یادمه همه دوست دختر داشتن نمیدونم چرا میلی ب پسر نداشتن😂

وای چ وضعی بود اونم تو مدرسه تیزهوشان😐😐

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2740
یکی از دوستامون پریود شد و شلوارش خونی بعد ما با جیغ جیغ رفتیم پیش مدیر که خانم دوستمون اونجاش زخم ...

واقعا خیلی حسود بودین من دیرترازهمه پریود شدم وقتی می خواستم حرفی بزنم بهم میگفت توبچه ای حرف نزن من خاک برسرسرنمازدعا میکردم پریودشم وقتی خون اومد چه کیفی میکردم اح اح 😣😣😢😢😠😩

به راحتی😆😆ولی اون تااخرسال فقط اخم کردبهم منم گفتم به......🙄😆

افرین شیردختر

واقعا خیلی حسود بودین من دیرترازهمه پریود شدم وقتی می خواستم حرفی بزنم بهم میگفت توبچه ای حرف نزن من ...

وااای تباه بودی ها😂😂😊

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
قرص آهن میدادن رژ نداشتیم اونا رو خیس میکردیم میکشیدیم ب لبامون عین اسکولا😂 توی مدرسه بند و موچین ...

به نظرمن مدارس عادی خیلی بهترتا نمونه وتیزهوشان رفتم مدرسه نمونه اون کارا رومن تودیپلم انجام دادم اونا تودوم راهنمایی

2706