2737
2734
عنوان

بیاین از دوران راهنمایی بگین خیلی باحال بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 43 پست
به نظرمن مدارس عادی خیلی بهترتا نمونه وتیزهوشان رفتم مدرسه نمونه اون کارا رومن تودیپلم انجام دادم او ...

اره من ک از مدرسمون جز حرف بد و کار بد چیزی نیاموختم😂🖐

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم سرصف برنامه بود گفتن همه برن پایین باجدیت...

من ودوستام رفتیم یه طبقه ب پشت بوم میزای خراب بود تخته هاشو برداشتیم روپله هاسرسره بازی کردیم انقده حال داد...

فقط یه جاش ک من سوارتخته بودم مدیرمون اومدبالا ومن توبغلش فروداومدم دوتایی کله پاشدیم😑😑😑😂😂 اونجام یه هفته اخراجم کرد نامسلمون🤕😂

خیلی کله خر بودم نصف شب مامان بابام خواب بودن دوس پسرمو اوردم تو اتاقم😐😐😐😐فک ککککککنننننننننن خد ...

یا خدا 

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
2728

اییی یادم نیاررر

خزی بودیم🥴

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2738
انقدر خاطرات بدش پر رنگه که دیگه خاطره خوبی نمیمونه  چه خوب شد گذشت هیچ وقت دوست ندارم باز تجر ...

اونقدربد بودخاطراتش 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
یه بارم سرصف برنامه بود گفتن همه برن پایین باجدیت... من ودوستام رفتیم یه طبقه ب پشت بوم میزای خر ...

😂😂😂😂😂

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
ولی می ارزید 😎😎

اونا هم جز زندگین خیلی حال میداد البته الان خاطراتش اون وقت استرس بودناراحتی بود

بچه بودم واقعا با بی عقلی جوونیم رو ب باد دادم 14سالم ب حدی ساده بودم اون شب بکارتمو از دست دادم و ن ...

الهی😢

اگاه نبودی دیگه. .

خداروشکر که شوهرت خوبه

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
بچه بودم واقعا با بی عقلی جوونیم رو ب باد دادم 14سالم ب حدی ساده بودم اون شب بکارتمو از دست دادم و ن ...

وای دختر چه بیشعوری بوداون پسر که ...به باد داده