2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از رفتارای آزار دهند و ب شدت عجیبش و البته زنای ایرانی بازم میسازن

مگه زنها نمیگیرن 

گاهی مردها هم‌میسازن 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2731

اینجا یه کاربری بود که این بیماری رو داشت و میگفت دکترش اول تشخیص افسردگی داده بود و چند سال بعد علائم شیدایی رو هم توش پیدا کرده بود و بعد تشخیص دو قطبی رو داده

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738
خیلی بد عصبانی میشن طوری ک میزننت بعد پشیمون میشن

خیلی از مامان ها اینجوری ان  بچه هاشونو میزنن بعد عذاب وجدان میگیرن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
یعنی رفتارشون متضاده؟؟؟

شخصیت مرز ی هم انگار همینطوره البته اگه اسمش را درست گفته باشم

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ب خودکشی فکر میکنن دیگ ب هیچی علاقه نشون نمیدن اعتماد بنفس ندار آزار اذیت اطرافیان احساس غم پایان ناپذیر بی قراری آشفتگی مشکل تمرکز کردن مثبت فکر نمیکنن دیگ کم اشتها میشن وزن کم میکنن احساس خستگی تصمبم درست و ساده م نمیتونن بگیرم

ن

شخصیت مرز ی هم انگار همینطوره البته اگه اسمش را درست گفته باشم

ببین یه نفر هست که مثلا یبار به شدت علاقه نشون میده بعد یهو میگه میخوام تنها باشم بعد دوباره برمیگرده و به شدت علاقه نشون میده مثلا در عرض 3 ماه پشیش بار این رفتارو نشون داده.قبلا هم سابقه ی استرس شدید داشته

2706