2737
2734

ان شالله خدا هم به تو هم به من ارامش بده

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خداجون به دل هممون مخصوصا ایشون ارامش بده❤

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزم ب هیچکس تکیه نکن از هیچکسم انتظاری نداشته باش بگو فقططط خودمو بچه هام دیگه هیچکسو حساب نکن واسه خودت زندگی کن بابچه هات برید بگردید 

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

میدونی من برا همین میگم خدا هرچی عمر منه بده ب بچم ولی خلاصم کن طوری ک ارزو دیدنشو ب گور ببرم و نبینمش و بمیرم ک نخوام بخاطر اون ب این زندگی ادامه بدم خستم بخدا دارم دیوونه میشم😔

میشه برا این تاپیکم گزارش بزنین😔

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3561969&slug=شوهرم-مشکوکه&postId=114327936

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

فقط بگم خدا بزرگه و بزرگیشو لحظه آخر زندگیم ک از همه جا بریده بودم دیدم امیدوار باش

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2738

اول زندگیمونه خیلی قرض باهامونه طلبکارا میان در خونه همش زنگ میزنن توروخدا دعا کنید واسمون خیلی شرایطمون بده خودمو شوهرم دیگه داریم دیوونه میشم بحق فاطمه زهرا حاجت دل همه رو بده گره کار مارم بازکنه

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟