2733
2739

میخوام ی پیج فیک بزنم فالووور جم کنم اصلا از اینستا سر در نمیارررم خواهش میکنم اگ کسی بلده بگه باید چیکار کنم مرحله ب مرحله

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔

اینستارو دان کن واردش شو بجای ایمیل هم ی ایمیل الکی بزن تامام

توجه توجه.این کاربری مال دونفره.یکیمون پشت کنکوره و قراره خانم دکتر بشه.اون یکی واقعا داره خانم دکتر میشه و پزشکی میخونه😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لخت شو  فحش بده  دیوانه بازی دربیار  ادای خودکشی ها رو دربیار  پرویز و پونه ...

نمیخوام از خودم چیزی بزارم

پول بده ب این فالور فروشا برات فالور بریزن خوب.فک کنم 1000تایی 10تومنه.

پیج فیکم ک باهرایمیلی درس میشه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2738
اینستارو دان کن واردش شو بجای ایمیل هم ی ایمیل الکی بزن تامام

خب بعدد فالوو هارو چیکار کنم چ پستاای بزارررم  

خب بعدد فالوو هارو چیکار کنم چ پستاای بزارررم  

برو پیجای معروف بازیگرای ایرانی خارجی رو فالو کن فالور خودش جنع میشه برات.عکس دختر هم بزاری زود تر فالوور جمع میشه

توجه توجه.این کاربری مال دونفره.یکیمون پشت کنکوره و قراره خانم دکتر بشه.اون یکی واقعا داره خانم دکتر میشه و پزشکی میخونه😍😍
2706