2733
2739

سلام بچه ها شوهرمو چجوری راضی کنم بزاره خونه بابام چند روز بمونم؟

۲ساعت فاصله داریم ما تو یه شهر دیگه ایم یه دوقلو دارم با یه بچه کوچک وقتایی که میرم پیش مامانم واقعا استراحت میکنم .اخرین بار با شوهرم دعوام شد و بهم گفت دیگه هیچ وقت نمیزارم بمونی با خودم میری با خودم میایی منم تو دعوا گفتم باشه میخواستم دعوا بالا نگیره حالا الان ۳ماه میگذره و مامانمم میگه باید بیایی بمونی چند روز .چکار کنم از طرفی شوهرم اینجوری گفته از طرفیم هم خودم دوست دارم برم هم مامانم ناراحت میشه چی بگم بهش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه جوری معمولا راضی میشه.یعنی رامت میشه؟؟ هر مروی یجوره..شاید یه جای کارتون میلنگه این بهانشه میخاد عصبانیتش خالی کنه.یا اینکه میخواد اون حس مرد بودنشو اثبات کنه بگه فقط حرف منه.....یا حسادت داره .البته اگه حساس شده باشه رو خانوادت و شما وابسته بوده باشی...کدومش؟

دعواتون چه ربطی به خونه بابات داشت؟

اخه دفعه پیش وقتی اومد پیشم انتظار داشت هی پیشش باشم و شبم خوابیدیم اونجا من نرفتم بخوابم پیشش چون بچم گریه میکرد رفتم اونو بخوابونم بعد بیام کلا بهش برخورد.بعدشم همسایه مامانم لوازم ارایش میفروخت داشتم اونارو انتخاب میکردم گفت بهم توجه نکردی همش سرت تو اونا بود چنیدونم بهونه

2706