2733
2739
عنوان

سریال عطرعشق

1680 بازدید | 10 پست

بچه ها میگماینسزیال چیشده؟چطو شده؟اول ک ییت رو جان و صنم میشناسن برادر پلینه.بعد ک صنم و جان جدامیشن ییت و جان و صنم همو نمیشناسن؟من ک نفهمیدم این جاشو؟کسی میدونه بیاد بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جم؟

اره

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

این سریال انقدر بیخوده که ارزش فکر کردنم نداره فکرتو مشغولش نکن😄 اوایلش خوب بود دیگه مسخره شده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

بعداز اينكه جان باعث مريضي ايت ميشه افسردگي ميگيره و فيليم يكسال ميره جلو 

يعني با صنم ازداوج نكرده و ميره ميزنه به دريا 

بعد يه مدت مياد صنم نويسنده معروف شده و با ايت. داره كار ميكنه 

شركت جان هم بعداز رفتن اون ورشكست شده 

والان صنم پول داره و شركت ميزنه

2740
واقعا تعجب میکنم هنوز کسی نگاه کنه این سریالارو.سر کاریه.۳۰۰ قسمته.همه پولدارا هم عاشقه یکی میشن که ...

جم‌۳۰۰‌قسمت میده تو ترکیه ۹۰ یا ۶۰ قسمته

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
بعداز اينكه جان باعث مريضي ايت ميشه افسردگي ميگيره و فيليم يكسال ميره جلو  يعني با صنم ازداوج ...

میگم همون موقع ک صنم از شرکت رفت بیرون باا ایت تصادف کرد اون موقع ک همو میشناختن