2733
2734
عنوان

خواهرم زندگی خیلی خوبی داره هم پول هم محبت هم همه چیز اما

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 30 پست

شاید زندگیش ظاهرش برای تو قشنگ و خودش راضی نیست چیزای دیگه اذیتش میکنه ک پول ارومش نمیکنه همه چیز ک پول نیست فکر کن بهترین مانتو توی کمدش داره خودش توی خونه حالش بده یا اتفاق های بد می افته میشه با خودش فکر کنه واای بهترین مانتو دارم الان اصلاا ربطی نداره 

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کسی خاطره ای از گذشته داره. حتی خود خواهرت هم گاهی به گذشته خودش سر می زنه. بهش بگو به خاطر یه چیزی که در گذشته تموم شده و رفته امروز و آینده ات رو خراب نکن. قدردان زندگی اش باشه و دیگه این فکرهای بچه گونه رو نکنه.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2731

خب گاهی این حساسیت زنونه پیش میاد دست خواهرتون نیس حسه ولی شما نگو بی پولی تجربه نکردی بگو ناشکری نکن چون شما هم قبلا ی نانزدی داشتی و ممکنه همین حس و همسرت نسبت ب شما و زندگی قبلیت داشته باشه پس وقتی خودت میگی گذشته ها گذشته برا همسرتم همینطوره بعد هم وقتی یکی در گذشته زندگی یا خاطراتی داشته ما ک نمیتونیم بگیم فراموشی بگیر فقط طرف وقتی ب روی شما نیاره یعنی ادم خوبیه و درکتون میکنه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2738
وای چقد دلم میخواس ببینم شمارو دیروز توی تاپیک بهترین امضایی ک دیدین بودم اکثرا امضای شمارو گفتن😂

😁😁😁😁

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

نه خوب میکنی تو این گرونی و بی شوهری،الان دست رو هر پسری بزاری 16 سالگی اولین عشقشو تجربه کرده دیگه هیچکی اولین عشق نیس اخری هم نخواهد بود پول و بچسب  

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 

خاهرت ب تو اینطوری میگه....زیاد جدیش نگیر.

همچین موضوعی تو زندگی خاهر منم هست...اوایل خیلی غصه شو خوردم...بعد دیدم ن بابا من سر کارم!

خاهرم ۴تا هورموناش جا ب جا میشه چرت میبافه....درصورتی ک واقعیت نداشت

یکی بمن بفهمونه اگه فهمید

شوهر خواهر استارتر قبلا زن داشته ۱۰ ماه باهاش زندگی کرده ولی اون دختر، تو یه تصادف فوت شده. بعد از فوت اون دختر، این آقا با خواهر استارتر ازدواج کرده. البته خواهر اسی هم قبلاً یه نامزدی ناموفق داشته. حالا خواهر استارتر پشیمونه که با این آقا ازدواج کرده

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
خاهرت ب تو اینطوری میگه....زیاد جدیش نگیر. همچین موضوعی تو زندگی خاهر منم هست...اوایل خیلی غصه شو خ ...

راست میگی به خدا همیشه نگرانشم اه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
راست میگی به خدا همیشه نگرانشم اه

آفرین...بخدا منم مث تو بودم!

حتا الان دارم میبینم ک همین قضیه اتفاقن شده برگ برنده زندگیش!

ولی فقط میشینه پیش ما و غر میزنه....

ول کن بابا....نگران زندگی هیچکس غیر از خودت نباش

2706