2733
2739
عنوان

حریم خصوصی...

273 بازدید | 22 پست

تعریف کنید تا حالا شده به حریم خصوصی یکی از نزدیکاتون سرک بکشید و متوجه ی رازی بشید که ازتون پنهون کرده بودن؟ 

اگه خواستید راز رو بگید و بنویسید چه رفتاری داشتید بعد از فهمیدنش.

جالب ها رو بگید 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد.😍😍                              برای همتون از خدا تجربه عشق رو آرزو می کنم یه عشق آسمونی 😍

خوشم نمباد اتفاقی برام پیش اومده گه یکی حلوم لو داده رازشد منم به نشنیدن گرفتم همون رفتاری رو کردم که دلم میخواد باهام بشه تگر کسی رازی ازم بفهمه

و خدایی که در این نزدیکیست  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه اصلا خودشونم بهم میگن زیاد پاپیچ نمیشم فقط گوش میدم که خالی شن شعار نمیدما انقد زندگی خودم مشکل و راز داره وقت واسه زندگی دیگران  ندارم خدایی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2740

آره سرک نکشیدم ولی شانسی متوجه شدم

😶 فهمیدم که داییم با دوست دختر داداش نامزدم دوستن و هر هفته رابطه جنسی دارن جالب اینجاست هیچ کدومشون هم نمیدونستن قضیه اینجوریه 😐😐🤐

این پست یه جورایی تشویق به سرک کشیدن در حریم خصوصی آدم‌ها نیست؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
بزار عنوان و تجاوز به حریم خصوصی 

بابا همه اش که منفی نیست مثبت هاش رو اگه دارید بگید مثلا بخوان سوپرایزتون کنند برای تولدهاتون یا ...

وگرنه منفی هاش که خیلی بده بخوایم بگیم و کم نبوده

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد.😍😍                              برای همتون از خدا تجربه عشق رو آرزو می کنم یه عشق آسمونی 😍
این پست یه جورایی تشویق به سرک کشیدن در حریم خصوصی آدم‌ها نیست؟

نه اگه منفی نگاه کنی به قضیه که اینطوری میشه 

ولی خیلی پیش میاد گاهی آدم ها به حریم خصوصی ما سرک می کشن

من دارم از نوع مثلا جشنی چیزی می گم نه اون منفی ها 

دیدم با برادر شوهرش رابطه داره .بعدم ک شوهرش فوت شد چند ماه نشده از برادز شوهره حامله شد سقط کرد .

نمی دونم چی بگم واقعا به این نوع زندگی ها

اگه خاطره ی مثبت و شادی داری خوشحال میشم بگی 

2706