2737
2734
عنوان

چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی

| مشاهده متن کامل بحث + 13878 بازدید | 104 پست
20 مهره رنگی چوبی به شکل حیوانات، وسائط نقلیه و علائم رانندگی در رنگهای زیبا، به کودک کمک می کند که به نخ کشیدن را بیاموزد و تمرین کند. این کار مهارتهای حرکتی دقیق، هماهنگی چشم و دست و ظرفیت صبر و حوصله کودک را به خوبی تقویت می کند. این وسیله در آموزش رنگ ها و موضوع گروه بندی نیز کاربرد جالبی می تواند داشته باشد.............. برای توضیح بیشتر بر روی تصویر کلیک کنید:
چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی  choobitoys.com و سبدکو، فروشگاه اینترنتی محصولات حصیری sabadco.com
دوستان عزیز، مامانای خوب!
من منتظر نظرات ارزشمند شما هستم. من هم مثل شما مادرم و دوست دارم خدمتی که برای مادرا انجام می شه رضایت اونا رو جلب کنه......
چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی  choobitoys.com و سبدکو، فروشگاه اینترنتی محصولات حصیری sabadco.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این پازل چوبی در واقع چهار پازل در اختیار کودک است. چون چهار وجه از 6 وجه مکعب های چوبی با شکل ها و رنگهای جالبی چاپ شده اند که هر سری برای ساخت یک صحنه از مزرعه سبز به کار می روند. همچنین یک بند وجود دارد که کودک می تواند از میان قطعات چوبی پازل که دارای یک حفره میانی هستند مانند مهره رد کند. یعنی این اسباب بازی هم در ردیف اسباب بازی های پازلی قرار می گیرد و هم مهره های نخ کردنی. برای توضیحات کامل تر بر روی تصویر کلیک کنید:
این اسباب بازی چوبی، هدیه مناسبی است برای بچه هایی که قطاربازی را دوست دارند. بچه ها از سرهم کردن ریل هموار چوبی بیضی شکل که شامل 10 قطعه می باشد و بعد، استفاده از لوکوموتیو و تک واگن چوبی آن که نماینده یک قطار ساده و کلاسیک است در سفر به دور شهر لذت خواهند برد... بر روی تصویر کلیک کنید:
2728
سری جدید برگه های رنگ آمیزی رو برای کوچولوهای حرف گوش کنتون به عنوان جایزه دانلود کنید:
از امروز خرس های مهربون: (بر روی تصویر کلیک کنید:)
این خرس کوچولوی مهربون و بامزه آماده است که برای کوچولوی شما دانلود بشه و دستای کوچولو رنگ آمیزیش کنه!!!!!!!!!
بر روی تصویر کلیک کنید:
مامانای خوب، دوستان عزیز
می تونید دانلود آشپزخانه کاغذی که قولش رو داده بودم رو شروع کنید. این کاردستی رایگان در پنج قسمت تقدیم شما عزیزان می شود.
برای دانلود روی تصویر کلیک کنید:

......و امروز قسمت چهارم شامل لوستر، سینک ظرفشویی و کابینت بغلی، یخچال، پرده و پیش بند. پیشنهاد می کنم به تدریج دانلود و درست بشه، تا با حوصله و دقت کافی انجام بشه!!
دوست دارین برای کوچولوتون یه تمایش عروسکی خودمونی ترتیب بدین؟
این کاردستی رو دانلود کنین .............. بر روی تصویر کلیک کنید:
2740
دوستان عزیز
امروز آخرین قسمت آشپزخانه هم آماده شد.
با کلیک بر روی تصویر زیر این آشپزخانه زیبا را دانلود و لذت بازی با آن را به کودک خود هدیه کنید:
دستهای کوچک ازگرفتن و حرکت دادن این مهره ها لذت می برد و چشم های دقیق جذب رنگها و شکلهـای دوست داشتنی می شوند و ذهن کودک توسط این اسباب بازی چوبی پیچ و خم دار به چالش کشیده می شود....
برای توضیحات بیشتر بر روی تصویر کلیک کنید:
اگر کوچولوی شما بهانه فست فود می گیرد بهتر است این ست را برای او تهیه کنید. چون با این جعبه فست فود دیگر مضرات فست فود واقعی را به او منتقل نمی کنید!......... برای توضیحات بیشتر بر روی تصویر کلیک کنید:
این کفش چوبی بنددار علاوه بر این که می تواند به عنوان دکور زیبایی در اتاق کودک استفاده شود، یک ایده عالی برای آموزش چیزی است که همه به یادگیری آن نیاز دارند، یعنی مهارت بستن بند کفش!!
برای توضیح بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید:
ماسک
سلام دوست خوب
ازاینکه این تاپیکو گذاشتین خیلی ممنون
اسباب بازیهای خیلی شیک وزیبایی دارین که من واقعا به چندتایشون نیازدارم چون پسرم تحت اموزشه من فقط واسه یادگیری ازخود وسایل استفاده میکنم
شهرمون امکانات زیادی نداره بااین حساب من همیشه خرید انلاین انجام میدم
من به یکی ازاون پازلهای مکعبی که مزرععه درست میشه ونخ داره ...........کفش..........وقطار احتیاج دارم ومیخوام تهیه کنم

ولی قیمتاتون خیلی بالاست
تخفیفم دارین این وسط؟؟؟؟؟؟؟/
هزینه پست باخودتونه یامشتری؟؟؟؟؟؟؟///

ممنون میشم راهنماییم کنید
شاید زندگی آن جشنی نباشد که انتظارش را داشتی اما حالا که به ان دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص!
ازاینکه فایلهایی برای دانلود کاردستی ورنگ امیزی میزارین خیلی ممنون

واقعا به دردمن میخورن

امیدوارم این تاپیک ادامه داشته باشه
شاید زندگی آن جشنی نباشد که انتظارش را داشتی اما حالا که به ان دعوت شده ای تا می توانی زیبا برقص!
شیرین زبون عزیز
ممنون از توجهتون. من این اسباب بازی ها رو با دقت زیادی انتخاب و سفارش دادم، خیلی خوشحالم که شما هم خوشتون اومده. دوست عزیز اسباب بازی های چوبی به خاطر ارزشی که دارند نسبت به اسباب بازی های پلاستیکی قیمت بالاتری دارن و کاریش نمی شه کرد. ما هم سعی کردیم که قیمت های مناسبی رو ارائه بدیم. اگه با فروشگاه های دیگه مقایسه کنید متوجه می شید که اینطوره. در مورد هزینه حمل در صورتیکه خرید بیش از 60 تومن باشه حمل رایگانه. یک پیغام براتون ایمیل می کنم اون رو هم ببینید.
کاردستی و رنگ آمیزی هم به امید خدا ادامه خواهد داشت.
2706