2737
2734
عنوان

چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی

| مشاهده متن کامل بحث + 13877 بازدید | 104 پست
ندای عزیز از تاخیر در پاسخگویی به دلیل مشغله زیاد معذرت می خوام. اسباب بازی هایی که میتونم توصیه کنم اینا هستن. اما تعدادی از اونا مناسب بالای سه سال هستش. می تونید با کلیک بر روی تصاویر زیر توضیحاتش رو مطالعه کنید بعد تصمیم بگیرید. قربان شما
چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی  choobitoys.com و سبدکو، فروشگاه اینترنتی محصولات حصیری sabadco.com
ازتون دعوت می کنم از بازارچه خیریه ای که چوبی تویز در اون شرکت داره دیدن کنید. فرصت خوبیه که بعضی اسباب بازی ها رو از نزدیک ببینید: مکان: خ یخچال، جنب پارک موزه آب، مجموعه فرهنگی ورزشی قلهک زمان: روزهای سه شنبه تا یکشنبه مورخ 18 لغایت 23 شهریور 93 ساعات بازدید: 11 الی 21
چوبی تویز، فروشگاه اینترنتی اسباب بازی های فکری آموزشی چوبی  choobitoys.com و سبدکو، فروشگاه اینترنتی محصولات حصیری sabadco.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان امد و زهرا ی عزیز تشکر میکنم به خاطر ارسال به موقع .بسته بندی خوب و کیفیت عالی اسباب بازیها من اینا و چند نمونه دیگه رو خریدم .هم دوامشون خوبه هم برای تقویت خلاقیت و هوش بچه ها خیلی کاربردی و جالبن
سلام مامان احمد و زهرا اومدم که تشکر کنم اسباب بازیها واقعا عالی هستن من این اسباب بازی و چند نمونه دیگه رو خریدم هم بادوام هستن هم به هوش و خلاقیت بچه ها کمک میکنن و به نظرم قیمتشونم به نسبت جنس و کاربردشون خوبه
2728
نی نی یار عزیز سلام، خوشحالم که از اسباب بازی هایی که خریدی راضی هستی. امیدوارم که اونها ساعات خوب و خوشی رو برای کوچولوی شما خلق کنن.
سلام اکرم عزیز لطفا مشخص تر بفرمایید یا کدش رو ذکر کنید تا بتونم پاسخ بدم
در ضمن یه مدل جعبه اسباب بازی بسیار زیبا و فانتزی در حال طراحی و تولیده که سعی می کنم به محض آماده شدن همینجا اطلاع رسانی کنم...
2738
اکرم عزیز چون ما مستقیما وارد می کنیم باید حجم بالا سفارش بدیم و این موقعیه که حداقل چند مدل دیگه هم تموم شده باشه و همه باهم وارد بشن چون در غیر اینصورت نمی صرفه و قیمت ها بالا می رن. البته دو سه تایی قطار داریم ولی چون مشکل دارن دیگه از سایت برداشتیم. اگه مایل بودی میتونی تماس بگیری و با قیمت نازل خرید کنی.
دوستانی که مایلند اسباب بازی های چوبی تویز رو از نزدیک ببینن یه فرصت خوب دست داده..... چوبی تویز در خیریه: جشنواره خیریه بانوان دیپلمات (DLA) تاریخ: 9، 10 و 11 بهمن 93 ساعات بازدید: 10صبح الی 5 بعد از ظهر آدرس: نیاوران، خ آقایی، مرکزآموزش و پژوهش وزارت امور خارجه http://choobitoys.com/
2706