2733
2739
عنوان

اونایی که ازمایش پرولاکتین انجام دادن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من از دوستم پرسیدم حتی ازدکترهم پرسیدم پرولاکتین باقرص تنظیم میشه استرس بدترش میکنه تنبلی تخمدان ...

مرسی از اینکه راهنماییم کردی امیدوارم هر جا که هستی دلت خوش باشه و بهترینا برات رقم بخوره عزیزم😍😉😘😘

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
2731
روز ۳ پریود باید بری عزیزم منم ابن ماه اگ باردارنشم باید برم دکتر گفت ۳ پریود ناشتا ولی علایم ندار ...

نه من هیچ علائمی ندارم،پریودم منظمه از،سینه هام شیر نمیاد هیچ مشکلی ندارم نمیدونم چرا بالا هست

نمیدونم من هربار که رفتم دکتر بهم گفت اینجوری برم بار اولم 28 بود بار دوم 15 نرمالش زیر 25 

دیگه بالا نرفت؟

اره اره قرص منم همین بود اسمش منم همینو خوردم ۱۰۰تاشو،ولی من هیچ علائمی نداشتم پریودمم منظمه هیچ مشک ...

اخه من خیلی حساسم به موهام خیلی میترسم به نظرت با این قرصا خوب میشم اخه برام ازمایش دیگه نوشت گفت انجام بده بعد برات یه قرص دیگه میدم 😢😢

غبار غم گرفته شیشه ی دلم💕شکستن عادت همیشه ی دلم...
2738
شما چ علایمی داشتی رفتی ازمایش؟

من پریودم نامنظم بود بعد بهم قرص داد خوردم منظم شد بعد قزصا ک رفتم چکاپ فهمیدم پرولاکتینم رفته بالا قرصا رو قطع کردم وبهم گف ورزش شروع کردم تا ورزش میکردم همه جی اوکی بود پریودا مرتب پرولاکتینمم اومد پایین، اما الان چن مدته ورزش نمیرسم بکنم دوباره نامنظم شده

انشالله بشه اونی که هممون میخایم🙏😍
برو ی آزمایشگاهی ک دقیق باشه

بار اول که بالا بود رفتم شیراز انجام دادم بهترین ازمایشگاهش،ینی امکان داره اشتباه شده باشه؟

اخه من خیلی حساسم به موهام خیلی میترسم به نظرت با این قرصا خوب میشم اخه برام ازمایش دیگه نوشت گفت ان ...

استرس نداشته باش میگن استرس خیلی بده هم برای پرولاکتینت بده هم برای ریزش موهات

بار اول که بالا بود رفتم شیراز انجام دادم بهترین ازمایشگاهش،ینی امکان داره اشتباه شده باشه؟

آحه علایم نداری دکتر ب من گفت علایم نداری نمیخاد انجام بدی من خودم اصرار کردم نوشت

استرس نداشته باش میگن استرس خیلی بده هم برای پرولاکتینت بده هم برای ریزش موهات

ای خواهر اونا رومیدونم ولی دارم چه کنم شما باقرصاتون خوب شدین اخه گفتن ممکنه ازمایشگاه اشتباه کرده یکی دیگه بگیر ولی من این علائمو که دارم دیگه چه اشتباهی در کاره

غبار غم گرفته شیشه ی دلم💕شکستن عادت همیشه ی دلم...
آحه علایم نداری دکتر ب من گفت علایم نداری نمیخاد انجام بدی من خودم اصرار کردم نوشت

مرسی از راهنماییت عزیزم،خدا بهترینارو برات رقم بزنه😘

ای خواهر اونا رومیدونم ولی دارم چه کنم شما باقرصاتون خوب شدین اخه گفتن ممکنه ازمایشگاه اشتباه کرده ی ...

این قرصم تموم شد حالا قراره برم ازمایش،اگه اومده بود پایین بهت خبر میدم چون تو هم داری همین قرصو میخوری ک من خوردم

2706