2737
2734
عنوان

اونایی که ازمایش پرولاکتین انجام دادن یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجردین؟بچه دارین؟من خودم ۳ماه قرص خوردم حالا باز باید برم ازمایش ببینم پایین اومده یا نه

متاهلم بچه ندارم فعلا قصدشم ندارم..... پرولاکتینت خوب شد بعداز سه ماه باید اقدام کنی دوستم ماما هست بهم گفت

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
2731
نرمال بود عزیزم خداروشکر من‌مشکل دیگه ای دارم تو اقدامم باردار نمیشم و بچه هم ندارم

انشاالله هر چی که صلاح زندگیتونه براتون رقم بخوره

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
بالا نبود ولی نزدیک حد بالا بود قرص داد هفته ای ی دونه دوشنبه و پنج شنبه هر سری نصفش چهار هفته خوردم ...

به من قرص پرونولاکتین داد البته رفتم پیش دکتر غدد ۱۰۰تاشو خوردم ۳ماه شد حالا نمیدونم پایین اومده یا نه

متاهلم بچه ندارم فعلا قصدشم ندارم..... پرولاکتینت خوب شد بعداز سه ماه باید اقدام کنی دوستم ماما هست ...

عزیزم این پرولاکتین با قرص برای همیشه تنظیم میشه یا باز امکانش هست بره بالا؟

متاهلم بچه ندارم فعلا قصدشم ندارم..... پرولاکتینت خوب شد بعداز سه ماه باید اقدام کنی دوستم ماما هست ...

من میترسم بخاطر این پرولاکتینم بچه دار نشم،ینی میشه؟خیلی میترسم آخه جاریمم باردار نمیشه تنبلی تخمدان داره ب منم میگن چرا حامله نمیشی حتما مشکل داری.ولی من حتی یه بارم اقدام نکردم چون فعلا بچه نمیخام

2740
باید روز چهارم یا پنجم گریود بری برا ازمایش پرولاکتین صبح ناشتا دوساعت بعد بیدار شدن از خاب یک رو ...

حتما روز ۴یا۵باید باشه؟

عزیزم این پرولاکتین با قرص برای همیشه تنظیم میشه یا باز امکانش هست بره بالا؟

بازم امکانش هست.... زمان بارداری که میره بالا.. چیزه مهمی نیست نگران نباش استرس نداشته باش سوتین تنگ نپوش خونه هستی سوتین نپوش میگن نوک سینه نباید بهش فشار بیاد من اینا رو رعایت کردم قرص خوردم واسم کم کم داره پایین میاد

بازم امکانش هست.... زمان بارداری که میره بالا.. چیزه مهمی نیست نگران نباش استرس نداشته باش سوتین تنگ ...

مرسی از اینکه راهنماییم کردی از خدا برات بهترینارو میخام😘😘😘خدا کنه همیشه و همه جا دلت خوش باشه عزیزم

من میترسم بخاطر این پرولاکتینم بچه دار نشم،ینی میشه؟خیلی میترسم آخه جاریمم باردار نمیشه تنبلی تخمدان ...

نه من از دوستم پرسیدم حتی ازدکترهم پرسیدم پرولاکتین باقرص تنظیم میشه استرس بدترش میکنه تنبلی تخمدان باعث ناباروری میشه بعضی ها با پرولاکتین بالا هم باردارشدن

اسی من خیر سرم رفتم فوق تخصص غدد ولی هیچی بهم نداد بجز این قرص اسپیرونولاکتون برای پریودیم قرص سیپرو ...

اره اره قرص منم همین بود اسمش منم همینو خوردم ۱۰۰تاشو،ولی من هیچ علائمی نداشتم پریودمم منظمه هیچ مشکل دیگه ای ندارم نمیدونم چرا بالا هست

مرسی از اینکه راهنماییم کردی از خدا برات بهترینارو میخام😘😘😘خدا کنه همیشه و همه جا دلت خوش باشه عز ...

قربونت عزیزم..... 😍😍😍😍

2706