2733
2739
عنوان

خانمای آشپز و کدبانو بیایین لطفا

353 بازدید | 51 پست

خواهرشوهرم آنفولانزا گرفته

اومدم خونشون واسه مراقبت

دستور پخت چندتا سوپ مختلف بگید لطفا ک درست کنم

اصلا بلد نیستم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپ ماست مراغه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2728

یه پیاز بزرگو زنده کن بزار تا سرخ شه تیکه های مرغم بریز توش تا یکم تفت بخوره

جوپرک بشور بریز توش جو دوسر هم یریز و یک هویجم رنده کن بریز توش یه کوچولو رب گوجه بزن و نمک و فلفل و زردچوبه بعدشم اب بریز حدود سه چهر ساعت بزار خیلی خوب میشه اخرشم مرغشو ریش ریش کن

جعفری و آب لیمو هم بریز توش

خدایا خودت درست کن، تو درست کنی قشنگ تره
نگییری ازش  فقط سوپ جو با مرغ بلدم اونم همه بلدن مبتدی ترین سوپ

عزیم میشه لطف کنی دستور سوپ جو رو بگی😊

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

نصف پیمونه جو رو بزار با اب بپزه .نیمپز شد  .. پیاز رنده شده.. شلغم رنده شده.. هویج رنده شده .. رو بهش اضافه کن ..

یه دوته سینه مرغ رو بزار با اب و پیاز و ادویه بزار بپزه.. وقتی پخت ابش رو صاف کن و بریز توی سوپت.. و سینه مرغم ریش کن توش.. و در اخر سبزی سوپ ( یا جفعری خورد شده) بریز با ابلیمو نوش جان

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2738

دوپیمانه جو خیس کن، 

سینه مرغ آب پز ریش کن، 

با نخود فرنگی، هویچ نگینی بذار بپزه جا بیفته (مثلا شب تا صبح تو آرام پز یا رو شعله ملایم گاز) 

مرحله آخر جعفری خورد شده تازه بزن... میتونی یکی دو قاشق رب سرخ کنی بزنی توش 

با لیمو ترش تازه سرو میشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سوپ شلغم  جو بلغور  شلغم كرفس خورد  رب  نمك  مرغ  پياز رنده  ...

دستور پخت بگید لطفا

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
حالا مطمئنی سوپ برای آنفولانزا خوبه؟ از دکترش پرسیدین؟ من شنیدم برای آنفولانزا گرمی باید خورد چقدر ...

آره یجا خوندم خوبه

سوپ جو و مرغ بهترین سوپ برای مریضیه

دستورش رو بگید لطفا

2706