2733
2739
عنوان

دارم گریه میکنم

860 بازدید | 106 پست

بالا سر دختر ۲۰روزم نشستم

دارم گریه میکنم

همه جا حرف از انفولانزاست

خیلی خیلی واسه دخترم میترسم

باید فردا ببرمش دکتر

از محیط بیرون از خونه و بیمارستان و مطب میترسم

تمام بدنم میلرزه از وحشت

میترسم دخترم مریض شه

چیکار کنم اخه؟

این چه مریضی اخه

حس بیچارگی میکنم

واسه دخترم خیلی میترسم

فقط ۲۰روزشه بچم

همه مریضن

هرجا میریم حتی دکترا هم مریضن

چجوری بچمو از خونه ببرم بیرون اخه

ای خدا به دادم برس

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مشکلش چیه شاید یه سرما خوردگی معمولیه همه کع انفولانزا نیست

مشکلی نداره از ترس اینکه یه موقع مریض شه داره گریه میکنه

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜

نه گریه نکن خیالت تخت نمیگیره ان شاالله پسر بزرگ من گرفت با اینکه تو یه خونه بودیم پسر کوچیکم که هشت ماهشه نگرفت دکتر گفت اکثرا شیر خوار نمیگیره بیخودی نگران نباس

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

هرکسی سرماخورده نزاربیادخونتون باهیشکه دس نده مدام دستتو بشور یه دیگ پراب کن یه لیوان سرکه بریز توش وبزار یکساعت بجوشه کل فضای خونه پاک میشه وگوشه های مختلف خونه رو پیاز بزار چون میکروب جمع میکنه هیشکه بچه رو بوس نکنه دست بهش نزنه تمیز باشین

😇

عزیزم انقدر انرژی منفی نباف.باور کن همین امدژی منفی ها کارتو خراب میکنه ها.قدیم میگفتن سق سیاهی.حالا میگن قانون جذب.انقدر بهش فکر میکنی بدتره ها.تو ل به خدا کن.دعا کن.نترس

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2706