2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستانهای تامین اجتماعی خیلی هم خوبه . ازمایش ویزیت کلی کار میشه انجام داد اگه تهرانی & ...

ن بیمارستان اینجا هزینش زیاد نمیشه دیگ نگرفتیم اصلا سلامت فک کنم ۵۰۰ تومن میشه دو نفر

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
2731
 بیمارستانهای تامین اجتماعی خیلی هم خوبه . ازمایش ویزیت کلی کار میشه انجام داد اگه تهرانی & ...

من بستری شدم بیمارستان ازبیمه استفاده کردم بعدصورتحساب واسمون پیامک شداگه میخواستیم ازادپرداخت کنیم30میلیون میشد

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2740

دکتر رفتن با دفترچه بیمه انچنان فرقی نداره با دفترچه تامین اجتماعی فقط تو بیمارستان رایگان میافته که اونم مفت نمیارزه شوهرم  میگه جایی که پولشو قبلا گرفتن  بدرد نمیخوره اهمیت نمیدن درستم میگه چن باری امتحان کردیم تشخیص پزشک تامین اجتمایی با پزشک ازاد زمین تا اسمون فرق داره

2706