2737
2739
دکتر رفتن با دفترچه بیمه انچنان فرقی نداره با دفترچه تامین اجتماعی فقط تو بیمارستان رایگان میافته که ...

همه جا دکتر خوب و بد داره من خودم ناچارا باوجود داشتن تکمیلی رفتم دولتی زایمان کردم بخاطر شرایط بچه 

خدایی بهترین دکتر زنان و اطفال

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر رفتن با دفترچه بیمه انچنان فرقی نداره با دفترچه تامین اجتماعی فقط تو بیمارستان رایگان میافته که ...

من پسرم با دفترچه تامین اجتماعی تو بیمارستان میلاد عمل کردم ب جرات میکم بهترین بیمارستان پدرشوهرمم اونجا عمل قلب باز انجام دادخیلی خوب رسیدگی میکنم

2728

عزیرم نمیخوام طرفداری کنم امامن اگه همین پزشک توی بیمارستان تشخیص نداده بودجونموازدست میدادم.البته پزشکهاباهم فرق دارنا

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
بچه ها میشه راجع به بیمه تکمیلی بهم بگید من درست نمیدونم چیه نخندید بهما چطوری بیمه تکمیلی شدید خودت ...

من همسرم کارمنده از ادارشون تکمیلی ان

2740
خب چطوریه تکمیلی تو کجاها میشه ازش استفاده میخوام ببینم اگه خوبه منم ازاد بریزم

بیمارستان .. بستری.. عمل جراحی. خرید عینک طبی.. ازمایش.. زایمان.. تصویر برداری

بینایی سنجی .. هر چی فکرشو کنی تا یه سقفی میدن مثلا برای ما عمل جراحی چشم پسرم رو تا سقف سیزده میدادن ولی هر چقدر شد بیست در صدش رو دادیم و اینکه تامین اجتماعیم مقداریش رو داد