2752
2734
عنوان

اگر شوهر تون

| مشاهده متن کامل بحث + 83306 بازدید | 948 پست
عزیزم چرا اینجوری نوشتی، افغان هستی؟ چون هیچکس متنت رو متوجه نشده گفتم شاید ایرانی نیستی

نه عزیزم شمالی هستم گفتم من وویس دادم نرم افزار تایپ و ویرایش کرد اینجور رسوا شدم😥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا جدای شوخی چقدر بعضیا عصبی و بی ادبن چقدر بد حرف زدن هر چی دلشون خواست و گیر دهنشون اومد به اس ...

بی خیال رفتار و گفتار آدم معرف شخصیت ادمه حتی براشون گزارش نزدم 🥰

2731
همسرم رفته خونه اقوام که فوت دادن فرداش میگه خواهر اون خانواده قشنگه که برای برادرش عروس بگیرن

خوب چی    دعاکن بااین نوشتنت نخواسته تجدیدفراش کنه    توواسه خواهرت شوهرپیدانمیکنی  یابه هیچ مردی تابحال نگاه نکردی ؟؟؟؟

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
جدا از مسخره بازی بزار راهنماییت کنم😎😎😎 ببین عزیزم شما ممد ک رفت برو با همسرت جای شوهرت قشنگ ...

ایییی   باریکلااااا😆😆😆😆😆  بدانتقام گرفتی بدجنس😁😆

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
خوب چی    دعاکن بااین نوشتنت نخواسته تجدیدفراش کنه    توواسه خواهرت شوهرپیدانمیک ...

نه من هیچ وقت برای کسی شوهر پیدا نکردم اگر کسی بخواد بره خواستگاری و موقعیتش خوب باشه کمکش کردم ولی از اینکه پیدا کنم نه و اینکه اگر تایپ من ایراد داره شما لحن گفتارت خیلی بده اینجور نه تنها همسرت بلکه اطرافیانتون از شما زده میشن

فقط بحث استارتر نیست  خیلی ها املاشون ضعیفه ... مضافا اینکه تاپیک های قبلیش هم چندتا غلط ...

ببین شما خودت متنتون نگاه کنید ببینید چند تا غلط املایی داری ؟ نمی خوام کسی ناراحت کنم اما از خودت کور و از دیگران بینا نباش ای کاش شما هم بر می گشتی ببینی چی تایپ کردی

2706