2733
2739
عنوان

کافور دانشگاه😐😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3393 بازدید | 44 پست

من تو مجردی  گاها ده روز پریودم عقب میرفت بخاطر کیست بود قرص میداد 

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک چهار سال خوردم هیچیم نشد

بعضی غذاهاشم خیلی خوب بودن

بهرحال نمیشه ک فست فود همیشه خورد اونا بدترن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
نگرانم خیلی😑دکترم خجالت میکشم برم😐مجردم ۲۰سالمه

برو دکتر زنان  چون مجردی  نمیشه معاینه کنه فقط علایم رو میگی میگه یا برا ابو هواست  یا از  میکروب شلنگ دستشویی   و یا غیره   که قرص میدن.

کی برم؟بزارم ی ماه بشه؟اگه ی ماه نشدم چی دوستمم‌یبار اینطوری شد ی ماه عقب افتاد بعدش دوباره عادی

ممکنه به خاطر استرس و تغییر تو تغذیه ات عقب بیفته. ولی اگه عوارض دیگه مثل موی زائد و درد زیاد تو زمان پریودی جوش و اکنه و... هم داری ممکنه کیست باشه ممکنه مشکل تیروییدی باشه .وگرنه چیز مهمی نیست گاهی پیش میاد عقب جلو بشه

ممکنه به خاطر استرس و تغییر تو تغذیه ات عقب بیفته. ولی اگه عوارض دیگه مثل موی زائد و درد زیاد تو زما ...

ارههه نسبت ب قبل خیلی جوش زدم 

میرم پس. مرسی

کیست خطرناکه؟خوب میشه؟

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2740
ارههه نسبت ب قبل خیلی جوش زدم  میرم پس. مرسی کیست خطرناکه؟خوب میشه؟

عین اولین بار منی که رفتم دکتر زنان گفت کیست داری سکته کردم دوستم تو مطب کلی بهم خندید   اصلا چیز مهمی نیست حالا بعدنا با الانت میخندی

کی برم دکتر بنظرتون؟😭میترسممممم نکنه خطرناک باشه

اینقد نترس یکم صبر کن اگه نشدی برو اگه شدی بعد پریود

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️
2706