2703
2553
عنوان

کافور دانشگاه😐😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3353 بازدید | 44 پست
عه😂خداروشکر ازادم

آزاد ک فک نکنم از کافور خبری باشه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر نگران اینم ک یک هفته عقب افتادم😑اصلا سابقه نداشت بخاطر کافوره ینی؟یا باید برم دنبال درمانی چ ...

نه بابا حالا شاید بخاطر استرسو ایناس من ک نشنیدم کسی تو دانشگاه بگه بخاطر غذا پریودش عقب افتاد شاید کیست داری بعد پریودی برو زنان سونو بده

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️
2456
وای دقیقن غذاشون بوی لیمو خشک میدههه😐 پودر لیمو واسه چی هست

همون کار کافور رو میکنه ولی باهزینه کمتر😂😂😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
نگرانم خیلی😑دکترم خجالت میکشم برم😐مجردم ۲۰سالمه

پریودت‌ربطی‌به‌کافور‌نداره منم ۲۰‌سالمه‌گاهیم‌میخورم‌از‌غدا

دانشگاه‌تازه‌دولتی‌بعد‌نمیریزن‌کافور‌‌از‌یکی‌از‌‌کارکنای

اشپزخونه‌پرسیدم اشنا بود

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2714
نگرانم خیلی😑دکترم خجالت میکشم برم😐مجردم ۲۰سالمه

وا خجالت نداره مگه میخوای معاینه بشی من تو مجردی بیشتر دکتر زنان میرفتم تا متاهلی

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️
پس با دوستم‌میرم با مامانم‌نمیرم

اره بابا کاری نداره فقط چند تا سوالو  و سونو میده همین

چرا خجالت میکشی عزیزم خجالت نداره که سونوگرافی و ازمایش خون میگیره ازت. کافور و این چیزا نیست برو دک ...

کی برم؟بزارم ی ماه بشه؟اگه ی ماه نشدم چی

دوستمم‌یبار اینطوری شد ی ماه عقب افتاد بعدش دوباره عادی

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2706