2737
2739

سلام بااینکه هنوز تو کماست و هوشیاریش همون 7 هست ولییییی دکتر آی سی یو گفت داره خوب تحمل میکنه ایشالا به زودی از دستگاه نجات پیدا میکنه... گفت چون همون موقع سالمیشم زیاد واکنش نداشت و هوشیار نبود ما شاید فکر میکنیم هوشیاریش پایینه. شاید اونهمه که ما تصور میکنیم پایین نیست و بیشتر خواب إلودگی بخاطر داروهاشه که هوشیاریشو گرفته.... حالا گفت فردااا نتیجه ی این نظرمو میگم.. هم خوشالم هم نگران... دلتنگشم کنارم نیست😭😭مرسی که این مدت شدین تنها مرهم دردم... هرکی منو میبینه میگه آفرین به روحیت.. معتقدم دخترم میفهمه روحیمو.. بهش قول دادم زیاد گریه نکنم چون ناامید نیستم کههه... ولی نامردا یذره از موهای خوشگلشو تراشیدن برا اون خیلی گریه کردم من بااین دلخوشیای ریز زنده ام😭😔

التماس دعاااااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

خدارو شکر ایشالله   همش خبر خوب بزاری 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

خدا کمکت کن خانم و دلت شاد کن❤❤از امام رضا میخوام که دلت شاد کن به حق امام جواد ❤🌷🌷

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

چقدر خوشحالم این فرشته ی دوست داشتنی داره به آغوش مادر مهربانش برمیگرده.

خدایا شکرت که هنوز حواست به مردم سرزمینِ ستمدیده م هست.😍😍😍

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

خدارو هززززززززارر بار شکر 

به نیت دخترت توی حرم امام رضام دورکعت نماز می خونم اسم دخترت زینب بود

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
2706