2733
2739
عنوان

حالا من چه خاكي تو سرم بريزم؟

1009 بازدید | 66 پست

خانوما چند ماهه ديگه عروسيمه شوهرم گفته بود من كت شلوار اماده نميخوام پارچه بگيريم ميدم خياط بدوزه منم همراه مادرم رفتيم بازار براش پارچه خريديم جنسش خيلي خوبه جام مطهري اسم مارك پارچه س به نظر خيلي خوب مياد وقتي اوردم خونه شوهرم ديد پارچه رو گفت من ازين پارچه خوشم نيومد چون ايرانيه من كلا از  كالاهاي ايراني بدم مياد حالا هرچي ميخواد بشه هرچيم من بهش گفتم بابا به خدا جنسش عاليه ايراد نداره تو برو به خياط نشون بده مطمئن باش ايراد نميگيره 

بعدش ديدم اصلا زير بار نميره گفتم خب چيكار كنيم بابام نداشت بيشتر ازين هزينه كنه 

ديگه هيچي نگفت ولي فكر كنم اصلا نميخواد اين پارچه رو بده بدوزن ميخواد بره براي خودش بخره مامان بابام خيلي ناراحت ميشن اين موضوع رو بفهمن 

شوهرمم خيلي كله شقه حرف تو كلش نميره خيلي لجبازه نميدونم چه رفتاري داشته باشم 

از ديروزم فكر ميكنه خانوادم براش ارزش قائل نشدن رفتن براش اين پارچه رو خريدن خودشو گرفته خونمونم نيومد 

وی بدرک از الان خودشو بالا میگیره وای به حال بعدش

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا تو چجور خرید کرده ایرانی یا خارجی 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

کاش خودشم میبردین خوب 

بالاخره اون باید بپوشه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2740

معذرت میخام رفتارش زنونه س

مرد وچه به ایراد گرفتن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

چطو با شورت مامان دوز ی عمر خونه ننشون میگردن هیچی نیس بعد پارچه ایرانی نمیخواد خارجی میخواد!😒

چ اداهایی میان مردا جدیدا

محلش نده بگو همینه ک هس نمیخوای شلوار کوردی بپوش بیا یا فوقش دستو بگیر جلوت بیا😒

بعدشم ایا برای تو خارجی خرید کرده؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706