2737
2739
عنوان

در سایت women on web چه میگذرد؟

738 بازدید | 5 پست
دوستان تو این سایت اطلاعات خوبی داره که خیلی از دوستان بهش نیاز دارند. مطالب رو ترجمه میکنم و کم کم اضافه میکنم اگه کسی تونست کمک کنه ممنون میشم.

I need an abortion
من نیاز دارم سقط انجام دهم.

Protect your health and life!

Do you have an unwanted pregnancy? This online medical abortion service helps women gain access to a safe abortion with pills in order to reduce the number of deaths due to unsafe abortions.

از سلامت و زندگیتان محافظت کنید.
آیا شما ناخواسته باردار شدهاید؟ خدمت سقط از طریق دارو به صورت آنلاین به زنان کمک میکند که به سقط امنی از طریق قرص دست یابند تا میزان مرگ و میر ناشی از سقط غیرایمن کاهش یابد.
How to get a safe medical abortion?
This website refers you to licensed doctor who can provide you with a medical abortion. After you complete the following online consultation and if there are no contraindications, the medical abortion (with the pills mifepristone and misoprostol) will be delivered to you. A medical abortion can be done safely at home as long as you have good information and have access to emergency medical care in the rare case that there are complications.
Contraindication
چگونه به سقط ایمن از طریق دارو دست پیدا کنم؟
این وبسایت شما را به یک پزشک مجاز ارجاع میدهد که میتواند به شما در انجام سقط از طریق دارو کمک کند.
پس از اینکه شما پرسشنامه پزشکی را به صورت آنلاین تکمیل نمایید، در صورت عدم وجود منع پزشکی خدمت سقط از طریق دارو (میزوپروستول و میفپریستون) به شما ارائه خواهد شد. سقط از طریق دارو میتواند تا زمانی که شما اطلاعات خوبی داشته و به فوریتهای پزشکی در صورت نیاز( در موارد نادر رخ میدهد) دستیابی داشته باشید، به صورت ایمن در منزل صورت پذیرد.
The doctor can only help you if :
you live in a country where access to safe abortion is restricted
you are less than 9 weeks pregnant
you have no severe illnesses
Before starting the consultation, do a pregnancy test and an ultrasound, if possible. The consultation consists of around 25 questions. At the end of the consultation you will be asked to give permission to disclose all your information to the doctor. All information will remain confidential.
دکتر در صورتی به شما کمک خواهد کرد که:
در کشوری زندگی کنید که دستیابی به سقط ایمن ممنوع شده باشد.
بیشتر از نه هفته از زمان بارداری شما سپری نشده باشد.
از هیچگونه بیماری حاد رنج نبرید.
قبل از پر کردن پرسشنامه، یک تست بارداری داده و در صورت امکان سونوگرافی انجام دهید.
پرسشنامه حدوداً حاوی 25 سوال میباشد. در پایان پرسشنامه از شما خواسته میشود که به دکتر اجازه دهید که به اطلاعات شما دستیابی داشته باشد. کلیه اطلاعات شما محفوظ خواهد ماند.
At the end of the consultation you will be asked to make a minimal donation of 90 euro. Women on Web Is a non-profit Project seeking to support women. The donation is part of a chain of solidarity needed to keep the website online and to ensure that other women can also be supported. If you can donate more than 90 euro, you will help us to provide the service to women who cannot donate the full 90 euro. If your economic situation is particularly difficult, please contact us: together we will try to find a way to help you.
در پایان پرسشنامه از شما خواسته میشود که حداقل 90 یورو هدیه نمایید. سایت زنان، یک نهاد غیرانتفاعی است که به دنبال حمایت از زنان است. این اهدا جزئی از زنجیره همکاری است که باعث تداوم فعالیت سایت شده و این اطمینان را میدهد که سایر زنان نیز میتوانند مورد حمایت قرار بگیرند.
For more information about medical abortion please look under Questions and Answers. To know who we are, please look under About Women on Web. 
If you have any questions send an email to Women on Web (info@womenonweb.org)
If possible, please do the consultation in your native language.
By starting the consultation, I will be referred to a doctor. I agree to answer truthfully the following 25 questions about my health.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سقط از طریق دارو لطفا به بخش "پرسش و پاسخ" مراجعه نمایید. برای آگاهی بیشتر در مورد ما نیز به بخش" درباره سایت زنان" مراجعه نمایید.
در صورت امکان لطفا پرسشنامه را به زبان محلی خود تکمیل نمایید.
با شروع تکمیل پرسشنامه من به یک دکتر ارجاع داده خواهم شد و تعهد مینمایم که به کلیه سوالات مطروحه در مورد سلامتی خود به صورت صادقانه پاسخ دهم.

CONSULTATION

1) Did you take a pregnancy test?
• Yes, and I am pregnant
• No, I did not do a pregnancy test
• No, but i did an ultrasound and i am pregnant
پرسشنامه
1) آیا شما تست بارداری دادهاید؟
• بله، و من باردار هستم.
• نه ، من تست بارداری ندادهام.
• نه، اما سونوگرافی انجام داده ام و باردار میباشم.

1A) Do a pregnancy test or ultrasound first.

Do a pregnancy test first. You can do a pregnancy test from the first day you missed your expected period and onwards. Before this time, the level of hormones produced by the pregnancy is too low to show up on the test and you may get a false negative result. A pregnancy test can be bought at a pharmacy or drugstore. You only need to put a bit of urine on the tester and after a few minutes you will see if you are pregnant or not. You can also go to your general practitioner or family doctor for a pregnancy test.

A1) قبل از هر چیز یا تست بارداری بدهید و یا سونوگرافی انجام دهید.
قبل از هر چیز یک تست بارداری بدهید. شما میتوانید تست بارداری را از اولین روز به تعویق افتادن پریود خود به بعد انجام دهید. قبل از این زمان، سطح هورمونهای ترشح شده ناشی از بارداری آنقدر کم است که ممکن است در تست بارداری نشان داده نشده و منجر به این گردد که به اشتباه نتیجه تست شما منفی گردد.
شما میتوانید تست بارداری (بی بی تست) را از طریق داروخانه تهیه کنید. سپس مقدار کمی از ادرار خود را طبق دستورالعمل در محل مشخص شده بی بی تست ریخته و پس از چند دقیقه از بارداری یا عدم بارداری خود آگاه شوید.
همچنین شما میتوانید به دکتر خانواده و یا پزشک عمومی مراجعه نموده و تست بارداری بدهید.

• I am sure I am pregnant.
2) Did you have an ultrasound?

• Yes
• No

An ultrasound is important because it can determine the exact length of your pregnancy and can diagnose an ectopic pregnancy (a pregnancy outside the womb).

• مطمئنم که باردار هستم.
2)آیا سونوگرافی انجام دادهاید؟
• بله
• خیر
سونوگرافی از این جنبه اهمیت دارد که میتواند طول دقیق دوره بارداری را مشخص نموده و نیز بارداری خارج از رحم را نشان دهد.

2) Do you have an unwanted pregnancy and does it endanger your health?

Women on Web works to help women achieve the World Health Organizations definition of health. "Health is a state of complete physical, mental and social well-being and not merely the absence of disease or infirmity."

• Yes, I need an abortion
• Yes but I want to continue the pregnancy and give the baby up for adoption
• No

2)آیا شما ناخواسته باردار شدهاید و این بارداری سلامت شما را به خطر انداخته است؟
سایت زنان در جهت کمک به زنان به منظور دستیابی به سلامتی مورد نظر سازمان بهداشت جهانی فعالیت میکند. "بر اساس تعریف این سازمان سلامتی عبارت است از برخورداری کامل از سلامت کامل جسمی، روحی و رفاه اجتماعی و نه فقط نداشتن بیماری یا ناتوانی"
• بله، من نیاز دارم که سقط انجام دهم.
• بله اما میخواهم که بارداریم تداوم یافته و فرزند خود را به دیگران بسپارم.
• خیر

3a) Adoption information
If you wish to continue the pregnancy and give the baby up for adoption, we advise you to contact an organisation in your country that can help you.
Adoption information is available on the US Department of State website
 This site describes adoption procedures and regulations for various countries worldwide. Although it is geared toward U.S. citizens who want to adopt children from other countries, the site lists government agencies in each country that are responsible for adoption within that country.

a 3) اگر میخواهید بارداریتان تداوم یابد و فرزند خود را به دیگران بسپارید، به شما توصیه میکنیم که با سازمانهایی که در کشورتان در این زمینه فعالیت میکنند و میتوانند به شما کمک کنند، در تماس باشید. اطلاعات مربوط به فرزند سپاری به این آدرس(US Department of State website) نیز در درسترس است.

4) How do you feel about your decision?

Different women have different feelings about the decision to have an abortion. You might feel guilty, confused, selfish, stupid, scared, peaceful, afraid, happy, resolved, grieving, ashamed, confident, irresponsible, sad, numb, comfortable, confident, angry, trapped, doubtful, relieved, disappointed or any other feeling.
You can read about the experiences of other women who have done abortions on the "I had an abortion" part of this site.

• I can cope with my feelings about my decision
• I am troubled by my feelings and worried about possible psychological effects and would like
• More information.
4)در مورد تصمیمی که گرفتهای چه احساسی دارید؟
زنان مختلف، درباره سقط احساسات متفاوتی دارند. ممکن است شما احساس گناه، گیجی، خودخواهی، حماقت، ترس، آرامش، خوشحالی، حل مشکل، اندوه، شرم، اطمینان، بی مسئولیتی، غمگینی، بی تفاوتی، راحتی، عصبانیت، درماندگی، شک و تردید، رهایی، ناامیدی کنید و یا احساسات دیگری داشته باشید. شما میتوانید از تجارب سایر زنانی که اقدام به سقط کردهاند در بخش " من تجربه سقط داشتهام" مطلع شوید.
• میتوانم با احساسات خود کنار بیایم.
• من دچار آشفتگی شده و نگران اثرات روانی این تصمیم هستم و نیاز به اطلاعات بیشتری دارم.

4a) Are you worried about the psychological effects?

You may be at risk for psychological disturbances.
• If you are seeking an abortion because of medical or genetic concerns regarding your health or the health of your fetus
• If you already suffer from psychiatric illness
• If you are conflicted about having an abortion
• If you have been delayed in seeking abortion

(a4 آیا نگران اثرات روانی این امر هستید؟
ممکن است شما در معرض اختلالات روانی باشید.
• اگر شما به دلیل مشکلات ژنتیکی یا دارویی مربوط به سلامتی خود یا جنینتان به دنبال سقط هستید.
• اگر شما از بیماری جسمی رنج میبرید.
• اگر در مورد عمل سقط دچار تعارض شدهاید.
• اگر سقط جنین را به تأخیر انداختهاید.

If you are conflicted about having an abortion, consider your other possibilities. You can also choose to give your baby up for adoption, or you can choose to continue the pregnancy. No one can force you to have an abortion. Try to find someone who you can discuss the experience with, such as a close friend or relative, your partner, your parents, or a trusted medical professional. Though no one can tell you what to do, by listening they can provide you with support during an intense time. If you feel alone and ashamed of your decision, perhaps you might consider exploring the "I had an abortion" part of this site, where women who have had abortions and supporters speak out on the subject and discuss their experiences. Connecting with others who have had similar experiences can help you alleviate feelings of loneliness and shame.
I you are genuinely suffering from a psychological disturbance, please look for professional help.
اگر شما در مورد انجام سقط دچار تعارض شدهاید در مورد اینکه چه راه حلهای دیگری دارید، فکر کنید. همچنین شما میتوانید فرزند خود را به عنوان فرزند خوانده به کسی بدهید یا اینکه به تصمیم بگیرید که بارداریتان تداوم یابد.
کسی نمیتواند شما را مجبور به سقط کند. سعی کنید کسی (مانند یک دوست نزدیک، فامیل، همسر، والدین و یا یک پزشک متخصص مورد اعتماد ) را پیدا کنید که بتواند در مورد این تجربه با او صحبت کنید. هر چند کسی نمیتواند به شما بگوید که چکار کنید، اما با شنیدن مشکلات شما، آنها میتوانند در شرایط از شما حمایت کنند. اگر شما تنها هستید و از تصمیم خود احساس شرمندگی میکنید، شاید سرچ کردن در بخش " من تجربه سقط داشتهام" این سایت بتواند به شما کمک کند. این بخش محلی است که زنان و کسانی که در این شرایط از زنان حمایت کردهاند تجربیات خود را بیان کردهاند. داشتن ارتباط با افرادی که در این زمینه تجربه مشابهی دارند به شما کمک میکند، از بار تنهایی و احساس شرمندگی خود بکاهید. اگر اطمینان دارید که از اختلالات روانی رنج میبرید، لطفا از متخصص کمک بگیرید.

• I can cope with my feelings about my decision
• I would like to stop the online consultation and have psychological help first.
• من میتوانم با تصمیم خود کنار بیایم.
• من ترجیح میدهم که مشاوره پزشکی را در اینجا پایان داده و ابتدا از کمک یک مشاور روانشناسی بهره ببرم.

5) Are you sure you want to end your pregnancy and no one is forcing you?

For many women, ending a pregnancy is a difficult decision. If you cannot discuss the abortion or alternatives with a healthcare provider, we advise you to talk about it with a good friend or a relative. We seriously advise young girls to talk with their parents or another trusted adult about their situation, decision and the abortion procedure. It is very important that your decision was made free of coercion.

• I am sure I need an abortion and nobody is forcing me
• No I am not sure

5) آیا اطمینان دارید که میخواهید به بارداری خود خاتمه دهید و کسی شما را مجبور به این کار نمیکند؟
برای بسیاری از زنان، تصمیم گیری در مورد خاتمه بارداری بسیار سخت است. اگر برای شما مراجعه به مراکز بهداشتی جهت صحبت در زمینه سقط و یا راههای جایگزین وجود ندارد، به شما پیشنهاد میکنیم که در این باره با یک دوست نزدیک و یا یکی از بستگان صبحت کنید. ما به دختران جوان شدیداً پیشنهاد میکنیم که در این باره با والدین و یا دوستان مورد اعتماد خود در باره شرایط و تصمیم خود ونیز فرآیند سقط صحبت کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728