2733
2734

خانمابا چ کرمی پاهای بچه رو چرب میکنید بعد از پوشک کردن؟وشستن پاهاش؟؟

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پوست نی نی لطیفه نیازی به کرم نیست عزیزم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2728

هيچي

اگه بسوزه iyi bebek ميزنم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738

وازلین در صورتی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خوب میگن بهتره پاهای بچه نمیسوزه

شما چرب کن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

یه مدت ک زود میسوخت پاهاش وازلین فیروز میزدم تو هر تعویض

الان فقط شبا زینک اکساید فیروز میزنم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
شما چرب کن

من سوال کردم که چی بزنم ازاونایی ک تجربه دارن بیان تجربه هاشون وبگن خوب نظرتون مخالفه جواب ندین شما

عزیزم دکتر پسر من میگفت هیچ چیز بهتر از شیر مادر نیست میگفت وقتی بچه راخواستی پوشک کنی قبلش یه کم شیر بدوش به بچه،اگه خدانکرده هم سوخت پاهاش شیرت رابدوش بذار یخچال وقتی روی شیر بسته شد،یه حالت سرشیر مانند رو شیربسته میشه بزن به پاهایش،من تو دوسال هیچ کرمی نزدم هیچ وقتم نه پاهاش قرمز بود نه سوخت خداروشکر

عزیزم دکتر پسر من میگفت هیچ چیز بهتر از شیر مادر نیست میگفت وقتی بچه راخواستی پوشک کنی قبلش یه کم شی ...

ممنون عزیزم

2706