2737
2734
عنوان

خواهش میکنم برا یبوست بچه چی خوبه

259 بازدید | 17 پست

بچم هلاک شد شربت لاکتولوز دکتر بهش داد خوب بود ولی دومرتبه یبوست شده؟

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کره با نون بده...انگور...آب انجیر البته بچه ات چندوقتشه؟

۲ سالشه ولی هیچ کدوم از اینا رو نمیخوره خیلی بد خوراکه

دوباره از همون شربت براش بگیر بهش بده...مقعدشو با روغن زیتون تحریک کن ولی سعی کن دلیلشو پیدا کنی

بخدا یک ساعتی جیع و گریه کرد بعد از شدت خستگی خوابش برد نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم😭😭😭

2738

شربت‌های الوورا رو نمیخوره اونا خیلی خوبن 

یا اگر بتونی تو خونه خودت خوب دربیاری درست کن بده بخوره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بخدا یک ساعتی جیع و گریه کرد بعد از شدت خستگی خوابش برد نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم😭😭😭

خب خانومی این همه راهکار داریم میدیم همشووو امتحان کن ن همش خودتو ناراحت کنی از این کارا ک خانوما میگن واقعا کدومشو انجام دادی؟؟؟

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
۲ سالشه ولی هیچ کدوم از اینا رو نمیخوره خیلی بد خوراکه

منم از نوزادی بچم این مشکلا داره با تغذیه کنترلش میکنم دارو ندادم بهش . اینا خیلی خوبه . سوپ کدو حلوایی . انبه کیوی تو سوپش کره بزن حتما 

2706