2737
2734

ینی چی؟؟سرچ میکنی قسمت ایمیچ میری ولی اگه منظورت اینه مثل اینجا موقع مچ گیری بچه ها عکسو سرچ میکنن با ایفون نمیشه

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐
ینی چی؟؟سرچ میکنی قسمت ایمیچ میری ولی اگه منظورت اینه مثل اینجا موقع مچ گیری بچه ها عکسو سرچ میکنن ب ...

اره ببین یه عکس دارم میخوام ببینم منبعش چیه،اره مثل مچ گیری نی نی سایتیا

چرا نمیشه؟🥺

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ببین یه عکس دارم میخوام ببینم منبعش چیه،اره مثل مچ گیری نی نی سایتیا چرا نمیشه؟🥺

نمیدونم قشنگم🥺

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐
2731
مرسی عزیزم❤️ خیلی بد شد

بزار اینجا بچه ها برات سرچ کنن

بزار اینجا بچه ها برات سرچ کنن

نمیشه آخه،یه نقاشی خونه کسی دیدم اجازه گرفتم عکس گرفتم ازش،ولی دیگه نپرسیدم که کاره کی هستش و این چیزا

الان میخواستم خوده مدل و پیدا کنم با نمونه کارای دیگه اون نقاش و

میترسم عکس اون تابلورو بزارم یوقت کار یه نقاش خونگیه،اونوقت مدلش لو میره بنده خدا

🧿