2737
2734

کجاس

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ازمون تو اول دبیرستان گرفتن

۱۲۳ شدم. یادش بخیر چه فخری میفروختم!

نوشته بود رده ممتاز. و از ۹۲درصد همسالان خود بالاتره

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
2742
گوگل کن تست بهره هوشی ریون چهل دقیقه زمان داری به شصت سوال پاسخ بدی آخرش بهره هوشیتو میگه

بهره هوشیم رو میدونم😎🙄

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
ما ازمون تو اول دبیرستان گرفتن ۱۲۳ شدم. یادش بخیر چه فخری میفروختم! نوشته بود رده ممتاز. و از ۹۲در ...

الان شغلتون چیه؟

البته بزرگسالش با زیر هجده سال فرق داره الان هم میتونید دوباره محک بزنید ببینید تغییر کرده یا نه

الان شغلتون چیه؟ البته بزرگسالش با زیر هجده سال فرق داره الان هم میتونید دوباره محک بزنید ببینید تغ ...

یک خانه دار هستم😊

کار شوهرم تو شهر غریبه کسی نیست بچه مو نگه داره که برم سرکار. البته از خانه دار بودنمم راضی ام

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
2738