2752
2734

ماه اخر بارداریم از صبح حالم خوب بود فقط چند روزه تنگی نفس دارم یکم داشتم مسواک میزدم یهو تپش قلب و سرگیجه گرفتم نفسم در نمیومد حس کردم دارم بیهوش میشم دست و پام شل شد قبلشم گشنم شده بود شیر و بیسکوییت خورده بودم شیرم جوشونده بودم سالم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نکنه فشارت افتاده بود من که فشارم میفته حالم دقیقا مثل شما میشه الان ۲۲ هفتمه

فشار و قندم که خیلی میوفته ولی این حالم خیلی اذیت کننده س همش میترسم بیرون اینطوری بشم

آخرایه بارداری همینه منم اخرش تنگی نفس داشتم چشام سیاهی میرفت دکتر گفت بچه بزرگه کانل ریه هات باز نم ...

ینی بخاطر تنگی نفسمه؟بیستم وقت دکتر دارم نمیدونم چرا ماه اخر دکترم دو هفته بعد بهم وقت داد

فشار و قندم که خیلی میوفته ولی این حالم خیلی اذیت کننده س همش میترسم بیرون اینطوری بشم

همیشه خرما بخور تی وقتی بیرونی یه دونه بذاردهنت 

من تو این دوهفته بیرون بودم سه بار فشارم افتاد بدجور یه آقایی آبمیوه وشکلات گرف آورد خوردم بهتر شدم مخصوصا وقتی پیاده روی میکنم روبه موت میرم خیلی بده ها

من دیروز دکترم بودم گفت قند خونت پایین فشارت میفته سعی کن همیشه چیزای شیرین مثل خرما و آبمیوه تو کیف ...

من قبل حاملگیم زیاد اینطوری میشدم حال مسخره ایه