2737
2734
عنوان

چیزی بپرسم یا نه

64 بازدید | 1 پست

بچه ها دوست پسرم جمعه شماره خونه ما رو گرفت که شنبه مامانش برای جلسه خواستگاری تو جمعه آینده زنگ بزنه و شنبه مامانش زنگ نزد و پسره گفت شمارتونو نداده بودم به مامان و یکشنبه هم دوباره زنگ نزد.من قبلا یه بار با مامانش بیرون رفتم و رفتارش خوب بود باهام اما الان حس میکنم مامانش لابد مخالفه چون دوست پسرمم یکی دو روزه کلافست.چکار کنم بنظرتون؟همه میگن به روی خودت نیار اصلا.ولی بنظرتون برم به پسره بگم حس میکنم مامانت اوکی نیست

ن اسم مامانشو نیار یذره صب کن بعد بپرس چرا کلافس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤