2733
2739
عنوان

کمک فوری

456 بازدید | 9 پست
یک دوروزی بود درد پریودی منظم در حد روزی دو ساعت داشتم دیگه نداشتم .دیشب ترشح غلیظ و سفتی که همراه با لکه های خون بود ازم خارج شد رفتم بیمارستان معاینه کرد گفت یک سانت و گفت سر بچه هم بالا است و وارد لگن نشده بهم گفت برو خونه دوش آب گرم بگیر فردا ساعت 12 دوباره بیا معاینه کنم. بجه ها من اصلا درد ندارم .فقط داره ازم ازاون ترشحات شیری رنگ غلیظ که خونی هم دیگه نیست خارج میشه.بچه ها چیکارکنم ؟ یعنی زایمانم نزدیکه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به من سال 89 گفت سه شنبه 15 تیر بیا واسه طبیعی. منم شب وسایلم آماده اما از 1 شب خونابه شروع شد اما از 3 صبح درد هم داشتم که دیگه 10 صبح زایمانم بود اما بالاخره بعد این همه مرگ رو که دیدم سزازین شدم. شما سر بچه ات بالاست نمی تونی که باید سزارین بشی
عزیزم خورشید جان درست میگه اگه سر بچه بالا باشه که طبیعی نمیشه . اما من بدون درد رفتم بیمارستان کیسه ابم سوراخ شده بود ساعت 9 رفتم گفتن تا 12 اگر دردات شروع نشه امپول میزنیم . 1 شیشه روغن کرچک 1 لیوان که چه عرض کنم در حد پارچ بود شربت زعفرو خوردم و راهرفتم یه دفعه دردام شروع شد جالب از 5 دقیقه شروع شد ساعت 5 بعد از ظهر هم زایمان کردم.
اصلا بخودت استرس نده فقط به کوچولویی که میخواد بیاد بغلت فکر کن و سعی کن استراحت داشته باشی . منظورم از لحاظ فکری ایشالا نینیت صحیح و سالم میاد بغلت و میای خبر تولدش رو میدی
2740
منم 24 ساعت قبل شروع دردام رفتم معاینه گفت 1 سانته و فرداش تازه دردم ش شروع شد. احتمالا منظورش از اینکه سرش بالائه این بوده که زیاد پایین نیومده. من دردم هم که شروع شد هنوز سرش بالا بود 2-3 ساعت بعد تازه اومد پایین اما بعدش سریع پیشرفت کرد.
هرکی یه جوریه دیگه. وسائلتو آماده کن و نگرانم نباش کادر بیمارستان و دکتر خودشون حواسشون به همه چی هست تو فقط هرکاری میگن بکن. ان شاالله راخت زایمان کنی.
زروانننننن من 2 روز پیش رفتم معاینه گفت 2 سانت بازه بچه کامل تو لگنههههههههه
دردام 2 روز بود لک هم دیدممممممم ولی منظم نبود الانم درد ندارم دیگه :(((
از ترس اینکه امپول فشار نزنن نرفتم بیمارستان !!!
Lilypie First Birthday tickers