2733
2739

خانمها من از سن ۸سالگی نقااشی در سطح حرفه ای میکردم(رنگ و روغن،مداد رنگ،پاستل گچ و روغنی)

به دلایلی ۱۵ساله که دست به نقاشی نبردم

الان بازم میخوام ادامه بدم و قصد خرید وسایل نقاشی و دارم مخصوصا تکنیک مداد رنگ

ازونجایی که قیمت وسایل نقاشی خیلی بالا رفته(مداد رنگ فابرکاستل پلی کروم الان حدود چهار ملیونه ۱۲۰رنگش و وسایل دیگه...)به نظرتون بازم میتونم کار کنم؟یعنی یادم نرفته؟منظورم تکنیک هایت،مداد رنگ،رنگ و روغن و ...

هزینه کنم با پشیمون میشم؟؟

ممنون میشم هم فکری کنید باهام❤️

🧿

نقاشي يه مهارته كه فراموشت نميشه مثل دوخرخه سواري 

من بعد ٢٠ سال سوار شدم فقط ٥ دقيقه گيج زدم بعد سريع اوكي شد

مطمئن باش ميتوني 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر شرایطت مثل منه😭😔انگار داستان منو گفتی😭

جدی میگی؟؟؟؟من انگار با خودم قهر کردم،۱۵سال نقاشی که همه زندگیم بود و از خودم دریغ کردم،انگار میخواستم خودم و تنبیه کنم،ولی شوهرم اسرار داره که بازم نقاشی کنم،تابلوهایی که از قدیمم میبینه میگه حیفه که این توانایی و نادیده بگیری،شوهرم اسرار داره

🧿
من رنگ روغن كار ميكنم عزيزم يادت نميره اولش كندي كم كم همه چي يادت مياد و روي دور ميفتي 

واقعا میگی؟همش یه ترسی دارم که نکنه چیزی یادم نمونده باشه بعد از این همه سال

🧿
نقاشي يه مهارته كه فراموشت نميشه مثل دوخرخه سواري  من بعد ٢٠ سال سوار شدم فقط ٥ دقيقه گيج زدم ...

دقیقاااا،همه همین و میگن،خودمم یجورایی قبول دارم که نمیشه که یادم نمونده باشه چون یه مهارته ولی یه ترسی دارم،انگار برام خیلی سنگین تموم میشه که بفهمم دیگه نمیتونم نقاشی کنم مثل قبل

🧿
جدی میگی؟؟؟؟من انگار با خودم قهر کردم،۱۵سال نقاشی که همه زندگیم بود و از خودم دریغ کردم،انگار میخواس ...

بخدا جدی و راست میگم عزیزم  بدون هنر و نقاشی افسرده شدم.منم انگار قهر کردم با خودم.چون یکم مانع داشتم و از نقاشی دور موندم.خیییلییی شبیه منه شرایطت عزیزم. بخدا عشق و زندگیم نقاشی بود که ازم گرفتن.دلخوشیم بود...تو ذوقم زدن.حالا شوهر منم میگه ادامه بده و دقیقا اونم کارهای قبل ازدواجم و سالهای پیش رو که دید تعجب کرد و گفت چرا نگفتی در این حد قوی بوده کارت و چرا رهاش کردی؟!خیلی تعجب کرد و گفت کسی در این حد بوده باشه نقاشیش و دیگه ادامه نده؟!خیلی حیف بوده که رها کردی...  

2738
بخدا جدی و راست میگم عزیزم   بدون هنر و نقاشی افسرده شدم.منم انگار قهر کردم با خودم.چون یکم ما ...

عزیزمممممممم😔

درکت میکنم،چه جالب که مثل همه شرایطمون

عزیزم بنظرم باید یجایی تمومش کنیم،منم میخوام تمام مشکلات و پشت سرم بزارم و دوباره از جام بلند بشم،ادامه بدم حداقل برای دل خودم،شاید حال روحیم بهتر شد چون کاری که توش توانایی دارم میخوام انجام بدم،قطعا خبرهای خوبی در راهه...

تو هم با خودت کنار بیا و دوباره شروع کن،واقعا حیفه،سخته ولی باید از یجایی شرروع کنیم

🧿
خیلی خوب میگی.حرف دل منو میزنی انگار...    

کاملا درکت میکنم،بخوای برا کسی که تجربه نکرده این موضوع رو تعریف کنی شاید خنده دار باشه براشون ولی من اینارو با تمام وجودم حس کردم و میفهمم

مهم نیست که چی گذشته و چرا ما اینجوری شده،مهم الانه..

بیا باهم شروعش کنیم،خدا هم کمکمون میکنه که باز خودمون و پیدا کنیم مثل قبل،شک نکن

🧿
کاملا درکت میکنم،بخوای برا کسی که تجربه نکرده این موضوع رو تعریف کنی شاید خنده دار باشه براشون ...

ممنونم عزیزدلم از درک بالایی که داری.واقعا کسی حرفم رو نمیفهمید و درک نمیکرد.فقط شما و همسرم حد ناراحتیمو ازین قضیه درک کردید.ممنون که انقدر فهمیده و مهربونی.

من آرزو داشتم شروعش کنم دوباره ولی باردار شدم متاسفانه و دست و بالم بسته ست  دقییقا خودمو گم کردم.از خود واقعیم فاصله گرفتم و مجبورم کردن جوری باشم که دوست ندارم.دارم نقش بازی میکنم انگار

ممنونم عزیزدلم از درک بالایی که داری.واقعا کسی حرفم رو نمیفهمید و درک نمیکرد.فقط شما و همسرم حد نارا ...

عزیزه دلممممم

از کارای کوچیک شروع کن که هم دستت باز بشه هم اذیت نشی،ایشاله کوچولوت و زودی بغل میگیری و شرایط جسمی و روحیت اوکی میشه و دوباره برمیگردی به اون روزا

برای شروع هیچ وقت دیر نیست خودت و سرزنش نکن

امیدوارم کلی اتفاق خوب تو وقت مناسبش برات پیش بیاد و به این روزا بخندی فقط❤️😘

🧿
عزیزه دلممممم از کارای کوچیک شروع کن که هم دستت باز بشه هم اذیت نشی،ایشاله کوچولوت و زودی بغل میگیر ...

فدای تو عزیزدلم.انشالله...تورو خدا منو دعاکن دوست گلم.ممنونم ازت