2733
2739
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 792284 بازدید | 1503 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ار ه گلم من اینجوری بودم 15روز بعد اینکه دیدم بی بی چک منفیه و پریود هم نمیشم رفتم ازمایش خون دادم ا ...

عزیزم سلام من ۳روز ازپریودیم گذشته بیبی چک زدم منفی بود امروزم ازمایش خون دادم گفتن منفیه عددبتام ۵بودازچیه که  پریودنمیشم همیشه منظم بوده

2738

سلام دوستای گلم من پریود نامنظمم  و تنبلی تخمدان دارم البته ۴پنج ماهه با دارو منظم شدم و ۱۵هرماه پریود میشم اما این دوماه هیچ دارویی نخوردم و ماه قبل بدون استفاده دارو دقیقا روز ۱۵پریود شدم اما این ماه بعد دو روز تاخیر بی بی زدم ک بعد از تقریبا ۴۰دقیقه مثبت شد و روز سوم تاخیر رفتم آز منفی بود با بتای صفر ...حالا من چون تنبلی دارم میگم شاید بتام دیر بره بالا آخه خیییلی ترشح دارم اصلا سابقه نداشتم بنظرتون دوباره بی بی بزنم ؟

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

سلام کسی هست کمکم کنه? واقعا به تجرریاتتون احتیاج دارم دوستان

من پریود هام نامنظمه و در حال اقدامم, دو روز مونده بود به پری از بتا دادم جوابش۴/73 بود که گفتن منفیه و الان ۵ روز از موعد پری میگذره یعنی ممکنه باردار باشم?

سلام خانوما من  دوماهگی ۶ ماه پیش خارج از رحمی ایپی کردم الان ۶ ماه گذشته دکتر اجازه داده که اقدام کنم من از ۱۲ فروردین  شب شروع ب اقدام کردم و تا ۱۸ فروردین اقداممو گذاشتم کنار  نکردم رابطه  الانم  چندروزه حال و حوصله ندارم دل درد و پاهام  و دستام و کمرم خیلی درد میکنه و بدنمم هم کلی گرمه  انگار ادم تب میکنه ها اونجور صبح رفتم آزمایش خون دادم  الان جواب دادن که منفیه نظورتون  زوده یا ندارم که نشون نداده ؟؟ توروخدا جواب بدین حالم خوب نیس دلم گرفته 😢 خیلی غصه میخورم که منفی در اومد ؟؟ب نظرتون زوده خودشم ب پریودم مونده ها فقط چون این نشانه هارو داشتم ازمایش دادم بدونم دارم یانه ۳ اردیبهشت پریود میشم جواب بدین لطفا ؟؟؟؟😭

💙♥️عشق با پسرم و‌باباش آغاز شد ❤️💙