2752
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 798090 بازدید | 1506 پست
سلام دوستان،دهم باید پری میشدم اما فقط لکه بینی داشتم تا دو س روز لکه های قهوه ای خیلی کم، مثلا در ر ...

ممکنه پیش بیاد چون بار اول جلوگیری نمیکنی بدنت داره واکنش نشون میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ار ه گلم من اینجوری بودم 15روز بعد اینکه دیدم بی بی چک منفیه و پریود هم نمیشم رفتم ازمایش خون دادم ا ...

سلام اونوقت شما عدد بتات چند بود که منفی بود

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...
2731

من اين ماه آمپول hcg مصرف كردم با قرص كلوميفن و متفورمين روز ١٤ قاعدگي ٥ عدد فوليكول داشتم. پريودم عقب افتاده و سرگيجه و تهوع دارم، اما ديروز آز دادم بتا ٠/١ بود منفي، بي بي چك ها هم منفي امروز روز ٤٠ م هنوز پريود نشدم به نظرتون امكان بارداري هست؟ كسي بوده كه مث من باشه؟

سلام منم تازه واردم یه ماهه اقدام به بارداری کردم امروز 28 پری هستم صبح ناشتا بی بی چک زدم مثبت شد و ...

سلام نازنین جور 

الان چهار سال ازین پستتون میگذره چی شد نتیجه

پری اومد

آخه من الان همین شرایط رو دارم

سلام منم امروز ۱۵ روز عقب انداحتم دوبار آزمایش دادم منفی بود گرفتگی عضلات و درد شکم دارم وحالت تهوع ...

سلام آدرینا جون

چی شد نتیجه.باردار بودین یا پری اومد؟

آخه منم با هشت روز تاخیر و علایمی که دارم آزمایشم منفی شد.

خیلی گیج شدم

میشه منم راهنمایی کنین ؟ من دو هفته س حالت تهوع شدید دارم انقد که همش زیر سرم بودم و دل درد پریودی ...

الی جون چی شد نتیجه

منم بعد از هشت روز تاخیر بی بی هاله انداخت ولی آزم منفی شد.

سرگیجه شدید دارم و کمر درد ترشحاتم هم زیاده.

درد پری میاد و میره ولی پریود نمیشم.

2706