2737
2734
عنوان

احتمال بارداری با وجود آزمایش خون منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 796411 بازدید | 1505 پست
من ک هیچی نزاشتم.خاستم بزارم خودم تنبلی کردم.بعدم میترسیدم سختم بشه یا مشکل برام ایجاد شه

من که خیلی راضی ام 3 ساله گذاشتم

اخه من چرا انقد این بیشرفوووووو میخوامش, جوووووووون!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه هامن یه مدتیه پریودام نامنظم شده قبلا۲۸روزه بودولی الآن نامنظمه اگه بخوام طولانی ترین دوره رومبناقراربدم۱۰اردیبهشت موعدمه.دیروزآزمایش خون دادم0/7بودبنظرتون واقعامنفیه یازودبوده برای آزمایش؟درضمن این دوره۱۸سیکلم یعنی۲۸فروردین علائم تخمک گذاری داشتم(گرفتگی طرف چپ زیرشکم وترشح رقیق)

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
بچه هامن یه مدتیه پریودام نامنظم شده قبلا۲۸روزه بودولی الآن نامنظمه اگه بخوام طولانی ترین دوره رومبن ...

بار دار بودی

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2738
سلام منم مثل شما بودم دکتر برام آمپول پروزسترون تجویز کرد گفت اینو بزن اگه حامله باشی جفتو تثبیت میک ...

بتا چند بود اونروز که امپولا نوشت و منفی بود ولی شایان کوچولوتون تو دلتون بود عزیزم؟

سلام.من ۱۷روزکه عقب انداختم آزمایش دادم وبیبی منفی بودن

الان ۲۱روزشده وپریودنشدم.علامتی هم ندارم.تنبلی تخمدان دارم.پریودام نامنظمه اماسابقه انقدرتأخیررونداشتم.چیکارکنم؟ممکنه باردارباشم؟اگرباردارنیستم پس کی قراره پری بیاد؟؟این طوری برای باردارشدنم نگرانم.لطفا راهنماییم کنید..

سلام دوستان من ۹ ماه اقدامم آخرین پریودم ۱۶ اردیبهشت بوده دوره هام ۲۹ تا ۳۰ روز.هنوز پریود نشدم این ماه بی بی هام همه منفی میشن روز شنبه هم آزمایش دادم منفی بوده.برم دکتر یا صبر کنم

2706