2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انتشار فیلمی از آزار و اذیت یک کودک کار توسط چند جوان، موجی از اعتراض و خشم کاربران را در فضای مجازی به دنبال داشت. پلیس فتا برای شناسایی این کودک آزار تحقیقات ویژه ای را در دستور کار خود دارد.

2738

اخ بمیرم برا بچه 

بمیرم برات مادر 

کاش بودم اونجا خودم کمکت میکردم 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

انسانم ارزوست 

من اگه روزی معلم شدم قطعا اولین درسی که میدم درس انسانیته 

هر ند یه سریا ذاتشون بده

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

خداروشکر گرفتنش  من اگه جای قانون بودم اعدامش میکردم این ادم پستو ...اما بهترین کار اینه که این مرد پست فطرت مجبورش کنن جلو ملا عام دست و پای این بچه رو ببوسه و حتی خود این ادم بذارن توی این زباله تو شهر بچرخونن

2706